Dostawa mobilnej sceny wraz z kurtyną teatralną oraz podestem demontowalnym do HWS URANIA w ramach projektu.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00200592
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00200592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-05-04 07:53
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cb93f2d-c960-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7393814854
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00200592 z dnia 2023-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mobilnej sceny wraz z kurtyną teatralną oraz podestem demontowalnym do HWS URANIA w ramach projektu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280563559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żołnierska 13a
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-558
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@osir.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osir.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mobilnej sceny wraz z kurtyną teatralną oraz podestem demontowalnym do HWS URANIA w ramach projektu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cb93f2d-c960-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00200592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064140/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa kurtyny wraz z podestem do HWS URANIA w ramach projektu nr RPWM.08.01.00-28-0001/20, pn.: „Przebudowa i rozbudowa hali widowiskowo-sportowej Urania w Olsztynie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projekt nr RPWM.08.01.00-28-0001/20, pn.: „Przebudowa i rozbudowa hali widowiskowo-sportowej Urania w Olsztynie”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00149850
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.171.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mobilnej sceny wraz z kurtyną teatralną oraz podestem demontowalnym do HWS URANIA w ramach projektu nr RPWM.08.01.00-28-0001/20, pn.: „Przebudowa i rozbudowa hali widowiskowo-sportowej Urania w Olsztynie”.
2. Zamówienie obejmuje:
a) zaprojektowanie sceny mobilnej wraz z kurtyną,
b) wykonanie sceny mobilnej wraz z kurtyną teatralną,
c) dostawę przedmiotu umowy,
d) rozładunek,
e) rozpakowanie,
f) ustawienie, złożenie, montaż, zainstalowanie przedmiotu umowy oraz sprawdzenie działania wszystkich jego funkcji i elementów,
g) podłączenie i pierwsze próbne rozstawienie i złożenie sceny oraz kurtyny – w terminie uzgodnionym z zamawiającym,
h) posprzątanie/uporządkowanie udostępnionych pomieszczeń po zakończeniu prac związanych z montażem wraz z usunięciem na swój koszt opakowań oraz innych pozostałości po wykonanych pracach,
i) szkolenie pracowników z obsługi rozstawiania i składania sceny i praktycznej jej eksploatacji w miejscu jej montażu, w terminie uzgodnionym z zamawiającym.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji
44316300-1 - Kratownice
39515000-5 - Zasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylne
19200000-8 - Tkaniny włókiennicze i podobne
45421143-8 - Instalowanie zasłon
45237000-7 - Roboty budowlane w zakresie scen
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2023-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |