MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” (II Postępowanie)

GMINA WOLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00063406
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00063406/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-24 14:44
Lokalizacja
Wolin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20af79d4-f03b-4e75-94c3-9714a38c7279
Identyfikator
9860164852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneOświetlenie zewnętrzneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00063406 z dnia 2025-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” (II Postępowanie)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23

1.5.2.) Miejscowość: Wolin

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-510

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 512351313

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminawolin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawolin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawolin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” (II Postępowanie)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20af79d4-f03b-4e75-94c3-9714a38c7279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063406

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00678088

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2024.EW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MOJE BOISKO – ORLIK 2012 (II Postępowanie), (dz. nr 118 obręb Wolin).
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) modernizację zaplecza sportowego:
a) roboty demontażowe w zakresie urządzeń i instalacji sanitarnych,
b) roboty demontażowe w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych,
c) roboty rozbiórkowe ścianek działowych,
d) demontaż podłogi,
e) demontaż skrzydeł drzwiowych,
f) roboty odtworzeniowe w zakresie urządzeń i instalacji sanitarnych i elektrycznych,
g) montaż stolarki drzwiowej,
h) przygotowanie do malowania i malowanie stolarki drzwiowej,
i) wykonanie podłogi z płyt OSB (grub. 25mm) wraz z okładziną (wykładzina wielowarstwowa podłogowa z PCV obiektowa, heterogeniczna, grub. 2mm).
j) wykonanie prób szczelności instalacji sanitarnych,
k) wykonanie kompletnych pomiarów elektrycznych
2) modernizację oświetlenia:
a) demontaż istniejących opraw, dostawa i montaż nowych opraw o następujących parametrach technicznych:
 moc znamionowa: 200W
 ogranicznik przepięć: 6kV
 stopień szczelności: IP66
 strumień światła 30.000lm
 wskaźnik oddawania barw: Ra>70
 barwa: 4000K
 zakres temperatury pracy: -30C-+50C
 klosz: szyba hartowana
 korpus: aluminium
b) wykonanie kompletnych pomiarów elektrycznych i elektroenergetycznych.
3) modernizację ogrodzenia wokół całego boiska:
a) demontaż paneli ogrodzeniowych, dostawa i montaż nowych paneli ogrodzeniowych (panele malowane proszkowo, grub. druta 5mm).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. Cena tej oferty wynosi 320 541,91 zł, natomiast zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia przeznaczył 160 000,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 320541,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 320541,91 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zmawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.”
2025-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane