Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 60,48 kWp na dachu budynku administracyjno – biurowego Urzędu Miejskiego w Koluszkach w ramach projektu „Rozwój kultury w Gminie Koluszki.”
Gmina Koluszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00201632
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00201632/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-04 12:59
- Lokalizacja
- Koluszki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae4e1bd8-de8e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7282471753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00201632 z dnia 2023-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 60,48 kWp na dachu budynku administracyjno – biurowego Urzędu Miejskiego w Koluszkach w ramach projektu „Rozwój kultury w Gminie Koluszki.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koluszki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648362
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 65
1.5.2.) Miejscowość: Koluszki
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 44 725 67 44
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@koluszki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koluszki.samorzady.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae4e1bd8-de8e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 60,48 kWp na dachu budynku administracyjno – biurowego Urzędu Miejskiego w Koluszkach w ramach projektu „Rozwój kultury w Gminie Koluszki.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae4e1bd8-de8e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00201632
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052858/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 60,48 kWp na dachu budynku administracyjno - biurowego Urzędu Miejskiego w Koluszkach w ramach projektu ,, Rozwój kultury w Gminie Koluszki".
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00182982
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GIZ.271.42.(18).2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 388622,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 60,48 kWp na dachu budynku administracyjno – biurowego Urzędu Miejskiego w Koluszkach w ramach projektu „Rozwój kultury w Gminie Koluszki.”
W zakres prac do realizacji wchodzą następujące prace:
a) Wykonanie robót budowlanych montażowych i instalacyjnych zgodnie z dokumentacją oraz terenowymi warunkami technicznymi;
b) Wykonanie wewnętrznej linii zasilającej z złącza WG do rozdzielnicy instalacji fotowoltaicznej RPV AC oraz RPV AC do falownika;
c) Wykonanie konstrukcji systemowej na dachach oraz montaż na niej paneli fotowoltaicznych;
d) Wykonanie połączeń wewnętrznych i rozdzielnic po stronie AC i DC;
e) Przygotowanie zgłoszenia mikroinstalacji do właściwej trenowo placówki PGE Dystrybucja:
f) Uruchomienie instalacji po wymianie licznika przez PGE Dystrybucja na dwukierunkowy:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) Projekt zagospodarowania terenu - Załącznik nr 8 do swz
2) Projekt architektoniczno – budowlany – Załącznik nr 9 do swz
3) Projekt techniczny - Załącznik nr 10 do swz
4) Przedmiar robót – Załącznik nr 11 do swz
5) STWiOR - Załącznik nr 12 do siwz
6) Ekspertyza techniczna – Załącznik nr 13 do swz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiot zamówienia został opisany w niewłaściwy sposób. Załączona do postępowania dokumentacja wymaga uzupełnienia i szczegółowej weryfikacji.| 2023-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |