Prace remontowo-budowlane w Kokotowie na działkach nr 632/4, 633/1 oraz 635 w ramach zadania: "Zagospodarowanie terenu oraz infrastruktury towarzyszącej w Kokotowie"
GMINA WIELICZKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00201673
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00201673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-04 13:08
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3d6a92f-d91a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6830011450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00201673 z dnia 2023-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo-budowlane w Kokotowie na działkach nr 632/4, 633/1 oraz 635
w ramach zadania:
"Zagospodarowanie terenu oraz infrastruktury towarzyszącej w Kokotowie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELICZKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555364
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powstania Warszawskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 263 41 00
1.5.8.) Numer faksu: 12 278 68 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magistrat@wieliczka.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wieliczka.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wieliczka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowo-budowlane w Kokotowie na działkach nr 632/4, 633/1 oraz 635w ramach zadania:
"Zagospodarowanie terenu oraz infrastruktury towarzyszącej w Kokotowie"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3d6a92f-d91a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00201673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032070/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie terenu oraz infrastruktury towarzyszącej w Kokotowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00175975
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 496066,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Ogólna charakterystyka obiektów i robót:
1.1) Remont budynku klubowego:
Prace remontowo – konserwacyjne budynku klubowego, Ludowego Klubu Sportowego „Strażak Kokotów” w Kokotowie na działce nr 633/1 632/4 i 635 i w miejscowości Kokotów, gm. Wieliczka w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Zagospodarowanie terenu oraz infrastruktury towarzyszącej w Kokotowie". Budynek klubowy to obiekt parterowy na rzucie wydłużonego prostokąta o wymiarach 6,40 x 42,0 m, murowany posadowiony na fundamencie betonowym z dachem płaskim z pokryciem blachą trapezową. Budynek funkcjonalnie składa się z dwóch części usytuowanych symetryczne w stosunku do podcienia i zadaszonego wejścia. Przedmiotem robót remontowych wewnętrznych jest klubowa południowa część budynku. Zakres robót remontowych polega na remoncie pokrycia dachu i pomieszczeń wewnętrznych w części klubowej budynku zgodnie z załączonym przedmiarem.
1.2) Wiata rekreacyjna - roboty remontowe:
Wymiana pokrycia dachu i wykonanie robót remontowych istniejącej wiaty dla celów rekreacji na działce nr 633/1 w miejscowości Kokotów, gm. Wieliczka, na rzucie prostokąta o wymiarach 10,30 x 13,15 m o konstrukcji stalowej słupowo kratownicowej z dachem dwuspadowym i pokryciem blachą falistą.
W ramach robót remontowych należy wykonać:
Stopy fundamentowe; betonowe o przekroju 50 x 50 cm należy przy powierzchni gruntu odkopać, sprawdzić stan techniczny i zagruntować przez smarowanie roztworem do izolacji przeciwwilgociowej.
Słupy stalowe: Stwierdzone ubytki słupa należy oczyścić z farby olejnej i korozji, a następnie naprawić. Wszystkie słupy należy oczyścić z farby olejnej do czystej stali, odtłuścić, zagruntować farbami miniowymi i malować farbami chlorokauczukowymi w kolorze grafitowym.
Elementy kratowe konstrukcji dachu należy oczyścić ze starej farby olejnej i korozji, odtłuścić, zagruntować farbami miniowymi i malować farbami chlorokauczukowymi w kolorze grafitowym.
Pokrycie dachu: stalowe elementy nośne należy oczyścić ze starej farby olejnej i korozji. Elementy konstrukcji nośnej należy wzmocnić zgodnie z projektem. Elementy konstrukcji pokrycia należy odtłuścić, zagruntować farbami miniowymi i malować farbami chlorokauczukowymi w kolorze grafitowym.
Obudowa ścian bocznych: w pasie podokapowym na ścianach bocznych konstrukcja wsporcza stalowa. Krawędzie boczne i czołowe zabezpieczone obróbkami blacharskimi z blachy gładkiej w kolorze obudowy i dachu.
Krawędzie podestu w linii słupów zabezpieczone balustradą stalową – istniejącą balustradę należy oczyścić z farby olejnej, odtłuścić, zagruntować farbami miniowymi i pomalować dwukrotnie farbami chlorokauczukowymi w kolorze grafitowym.
Podłoga i konstrukcja podbudowy: Wykonanie nowej podłogi z deski kompozytowej grubości 25 mm na legarach kompozytowych w rozstawie co 35 cm na podbudowie betonowej. Na krawędzi płyty podbudowy wykonać belkę podwalinową.
Elementy wykończeniowe i malowanie: Wszystkie elementy konstrukcji ścian i dachu wiaty stalowej malowane farbami olejnymi należy oczyścić z farby olejnej do czystej stali, odtłuścić, zagruntować farbami miniowymi i malować farbami chlorokauczukowymi w kolorze grafitowym.
1.3) Remont ogrodzenia:
W zakresie robót wykonanie ogrodzenia terenu sportowego i boiska do piłki nożnej na odcinku oznaczonym na rysunku PZT symbolem „A”, „B”, ”C”. Ogrodzenie typowe o wysokości 1,58 m z paneli siatkowych wysokości 132 cm i długości 250 cm mocowanych do słupków stalowych o przekroju # 60x40x3,5mm poprzez zastosowanie akcesoriów montażowych np. alfa. Słupki stalowe ogrodzenia sadzone w stopach fundamentowych betonowych w rozstawie 2,59 m o przekroju stopy fundamentowej 30x30x80 cm i cokole prefabrykowanym wykonanym z typowych żelbetowych płyt o wysokości 20-25 cm i osadzonych w prefabrykowanej podmurówce fundamentowej na każdym słupku. Do budowy ogrodzenia projektuje się panele zgrzewane punktowo z prętów stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo w kolorze zielonym.
1.4) Elementy małej architektury:
Zamierzenie inwestycyjne polega na wykonaniu robót w zakresie budowy elementów małej architektury w m. Kokotów na działce budowlanej nr 633/1, gm. Wieliczka oraz wymianie nawierzchni siłowni plenerowej. Zakres robót polega na montażu elementów małej architektury zgodnie z projektem, takich jak:
1. Zestaw urządzeń do zabawy na rzucie prostokąta
2. Huśtawka wahadłowa podwójna wym. rzutu
3. Bujak podwójny
4. Karuzela
5. Bujak na sprężynie pojedynczy
6. Stolik do gry w chińczyka
7. Stolik do gry w szachy
8. Ławka z metalowym stelażem – 5 szt.
9. Tablica z regulaminem urządzeń do zabawy.
10. Kosz na śmieci 35l - 2 szt.
1.5) Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia:
Dokumentacja techniczna przygotowana została dla przestrzeni publicznej Kokotowa znajdującej się na działkach nr 632/4, 633/1, 635, 668/3, 669/3, 671/1 oraz opracowana dla szerszego zakresu, niż przedmiot w/w zamówienia. Szczegółowy zakres prac został przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia. Prace zgłoszone w ramach postępowania będą odbywać się jedynie na działkach nr 632/4, 633/1 oraz 635 i będą obejmować tylko zakres prac przedstawionych w Przedmiarze Robót.
1.6) Szczegółowy zakres zamówienia określają poniższe opracowania wchodzące w skład dokumentacji projektowej i stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji:
- Dokumentacja Techniczna – załącznik nr 9;
- Zaświadczenie Starosty Wielickiego o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia budowy elementów małej architektury wraz z robotami remontowymi utwardzonej nawierzchni terenu siłowni plenerowej na dz. Nr 633/1 w m. Kokotów – załącznik nr 10;
- Zaświadczenie Starosty Wielickiego o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia wymiany pokrycia dachu wraz z robotami remontowymi wiaty do celów rekreacyjnych o konstrukcji stalowej usytuowanej na dz. Nr 633/1 w m. Kokotów – załącznik nr 10;
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 11;
- Przedmiar Robót - w załącznik nr 12.
1.7) Jeżeli w SWZ zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację robót oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych stosownie wraz z jego opisem lub normami.
Zamawiający wskazuje kryteria stosowane w celu oceny równoważności Tabeli równoważności która stanowi załącznik nr 13 do SWZ. Rozwiązaniami równoważnymi będą urządzenia i elementy małej architektury które będą miały parametry jak opisane w kolumnie „Parametr równoważności” tabeli.
1.8) Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia:
- Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty zewnętrzne i uporządkować teren budowy i tereny sąsiednie, jeżeli w czasie robót naruszył te tereny. Zobowiązuje się Wykonawcę do wykonania dokumentacji fotograficznej przed rozpoczęciem realizacji zadania. Wykonawca ponosi wszelkie koszty za szkody wyrządzone osobom trzecim, powstałe w trakcie realizacji zadania. Zamawiający nie przewiduje wypłaty odszkodowań właścicielom posesji za szkody zawinione przez Wykonawcę powstałe podczas budowy. Na Wykonawcy ciąży obowiązek dokonywania uzgodnień z właścicielami posesji oraz zarządcami dróg, dotyczących wejścia z robotami, minimalizacji szkód oraz ponoszenia kosztów z tym związanymi.
- Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów i urządzeń własnych. Zastosowane materiały i urządzenia winny odpowiadać deklaracjom zgodności z Polskimi Normami, atestami i aprobatami technicznymi. Wykonawca ma obowiązek posiadać w stosunku do użytych materiałów aktualne dokumenty potwierdzające pozwolenie na ich zastosowanie/wbudowanie (np. atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności). Transport materiałów na plac budowy oraz dostarczenie i eksploatacja maszyn, urządzeń obciążają Wykonawcę. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami oraz przy zachowaniu przepisów BHP oraz ppoż. i maksymalnym ograniczeniu uciążliwości prowadzenia robót. Wykonawca gwarantuje także wykonanie przedmiotu zamówienia pod kierownictwem osób posiadających wymagane przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie.
- Wykonawca w trakcie wykonywania robót ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich pracowników oraz innych osób znajdujących się w obrębie przekazanego placu budowy z tytułu prowadzonych robót.
- Przed przystąpieniem do końcowego odbioru robót Wykonawca przedstawia Zamawiającemu protokoły
z wykonanych prób i badań jakie były niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia, certyfikaty lub atesty na zastosowane materiały, dokumentację dotyczącą wykonanych robót budowlanych (inwentaryzacja powykonawczą).
- Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia harmonogramu rzeczowo-finansowego przed podpisaniem umowy na wykonanie robót budowlanych zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
- W celu zabezpieczenia realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza w niniejszym postępowaniu do posiadania opłaconego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia przez cały okres realizacji zamówienia w wysokości minimum 200 000,00 zł.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 uPzp, ponieważ nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z wyżej przywołanymprzepisem Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2023-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |