Rozbudowa placu zabaw przy ul. Spółdzielczej w Tczewie

Gmina Miejska Tczew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00201701
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00201701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-05-04 13:15
Lokalizacja
Tczew, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-488464ab-d915-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5930005678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabawPiaskownice do placów zabawHuśtawki (pionowe) do placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00201701 z dnia 2023-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Rozbudowa placu zabaw przy ul. Spółdzielczej w Tczewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Tczew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675273

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Piłsudskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Tczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.tczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wrotatczewa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/tczew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa placu zabaw przy ul. Spółdzielczej w Tczewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-488464ab-d915-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00201701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00039299/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Rozbudowa placu zabaw przy ul. Spółdzielczej w Tczewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00175650

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.3.8.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem urządzeń zabawowych dla zadania: „Rozbudowa placu zabaw przy ulicy Spółdzielczej w Tczewie”. Przedmiotowy plac zabaw znajduje się na działkach 927/8 i 927/9 obręb 1 w Tczewie.
Zamówienie należy wykonać w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 6 do SWZ oraz o wytyczne Zamawiającego.
W ramach zadania wykonawca dostarczy i zamontuje certyfikowane urządzenia zabawowe dla dzieci zgodnie z opisem Zamawiającego, tj.:
1) trampolina kwadratowa – 1 szt.,
2) huśtawka wahadłowa podwójna – 1 szt.,
3) piaskownica – 1 szt.,
oraz tablicę regulaminową – 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535000-7 - Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535270-0 - Piaskownice do placów zabaw

37535210-2 - Huśtawki (pionowe) do placów zabaw

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu podlegały odrzuceniu.
2023-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy