Przebudowa ul. 11 Listopada w Tykocinie: Zad. 1 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1380B na odcinku 11 Listopada w Tykocinie Zad. 2 Budowa kan. sanitarnej z przyłączami w ul. 11 Listopada w Tykocinie

Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00201760
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00201760/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-04 13:27
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57ca6007-a205-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
9661579415
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

UŽDAROJI AKCINE BENDROVE "ŠIAULIU PLENTAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCEBiałystok, PL · lot 0
3 648 086,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00201760 z dnia 2023-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. 11 Listopada w Tykocinie:
Zad. 1 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1380B na odcinku 11 Listopada w Tykocinie
Zad. 2 Budowa kan. sanitarnej z przyłączami w ul. 11 Listopada w Tykocinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

1.3.) Oddział zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9661579415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zaścianki, Szosa Baranowicka 37

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-522

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzd.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzd-bialystok.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tykocin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661773554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 8

1.5.2.) Miejscowość: Tykocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-080

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umtykocin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umtykocin.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. 11 Listopada w Tykocinie:
Zad. 1 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1380B na odcinku 11 Listopada w Tykocinie
Zad. 2 Budowa kan. sanitarnej z przyłączami w ul. 11 Listopada w Tykocinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57ca6007-a205-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00201760

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043789/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1380B na odcinku 11 Listopada w Tykocinie (Gm. Tykocin)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00074500

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2620.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na Przebudowie ul. 11 Listopada w Tykocinie z podziałem na:
Zadanie 1 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 1380B na odcinku 11 Listopada w Tykocinie (Gm. Tykocin)
Zadanie 2 - Budowa kanalizacji sanitarnej z przyłączami w ul. 11 Listopada w Tykocinie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3648086,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4881426,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3648086,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UZDAROJI AKCINE BENDROVE „ŠIAULIU PLENTAS” Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, Oddział w Polsce z siedzibą w Białymstoku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5263041789

7.3.3) Ulica: Ciołkowskiego 24

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-545

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3648086,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane