Rozbudowa drogi gminnej nr 109468L w miejscowości Siedliska.
Gmina Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00202241
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00202241/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-04 15:28
- Lokalizacja
- Józefów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-983f432e-dcfe-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9182003870
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00202241 z dnia 2023-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej nr 109468L w miejscowości Siedliska.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 37
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-460
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@ejozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ejozefow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-983f432e-dcfe-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej nr 109468L w miejscowości Siedliska.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-983f432e-dcfe-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00202241
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024447/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Rozbudowa drogi gminnej nr 109468L w miejscowości Siedliska.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179266
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.4.2023.RC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 450000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.3.1. Zakres prac obejmuje:
1. Sporządzenie dokumentacji projektowej. (Dokumentacja środowiskowa postronnie zamawiającego).
2. Zapewnienie nadzoru autorskiego.
3. Długość budowanej drogi gminnej 1105 m
4. Powierzchnia jezdni utwardzona betonem asfaltowym 4100 m²
5. Szerokość rozbudowywanej drogi 3,5 m, szerokość jezdni na mijankach 5,0 m, ilość projektowanych mijanek 4
6. Konstrukcja jezdni 3,5 m
a) 4 cm – w-wa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
b) skropienie emulsją asfaltową szybkorozpadową C 60 B 3 ZM
dozowanie emulsji 0,4 kg/m2, asfalt pozostały 0,24 kg/m2,
c) 4 cm – w-wa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11 W 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
d) skropienie emulsją asfaltową wolnorozpadową C 60 B 10 ZM/R
dozowanie emulsji 0,7 kg/m2, asfalt pozostały 0,42 kg/m2,
e) istniejąca konstrukcja nawierzchni,
7. Wymiana dwu przepustów: Ø 60 o szerokości 6 m i 8 m wraz z betonowymi ściankami (pionowe lub skośne) - kalkulacja własna.
8. Konstrukcja jezdni na poszerzeniach 5 m
a) 4 cm – w-wa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
b) skropienie emulsją asfaltową szybkorozpadową C 60 B 3 ZM
dozowanie emulsji 0,4 kg/m2, asfalt pozostały 0,24 kg/m2,
c) 4 cm – w-wa wyrównawcza z betonu asfaltowego AC 11 W 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
d) skropienie emulsją asfaltową wolnorozpadową C 60 B 10 ZM/R
dozowanie emulsji 0,7 kg/m2, asfalt pozostały 0,42 kg/m2,
e) 4 cm – w-wa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11 W 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
f) skropienie emulsją asfaltową wolnorozpadową C 60 B 10 ZM/R
dozowanie emulsji 0,7 kg/m2, asfalt pozostały 0,42 kg/m2,
g) 20 cm- podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego 0/31,5 KR 1-2
wg WT-4:2010.
h) moduł odkształcenia wtórnego E2 ≥MPa
i) doprowadzenie podłoża do G1- zgodnie z wykonaną dokumentacją geologiczną /geotechniczną
9. Konstrukcja nawierzchni poboczy 0,75 m (dwustronnie)
a) 10 cm – nawierzchnia z mieszanki kruszywa niezwiązanego 0/31,5 KR 1-2 wg WT-4:2010.
10. Wykonawca pokrywa koszt wytyczenia geodezyjnego przebiegu drogi oraz inwentaryzacji powykonawczej. (geodezyjnej)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania.Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, zabezpieczenia w budżecie za małej kwoty w stosunku do ceny oferty (cena brutto najkorzystniejszej oferty z kwotą 1 700 579,75 zł przewyższa kwotę 569 297,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zamawiający nie może zwiększyć tej kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty).
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania.
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp: ,,Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1700579,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1700579,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |