„Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych – w sezonie 2022/2023” - II postępowanie
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SŁUPSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00202855
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-05 10:45
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8392573515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
8 przyznanych
EUGENIUSZ KRYCKIDębnica Kaszubska, PL
41 407,2 PLNKamRom Kamil RomanowskiSiecie, PL
50 171,4 PLNSYLWESTER GRALAKSmołdzino, PL
46 170 PLNSYLWESTER GRALAKSmołdzino, PL
30 780 PLNJAROSŁAW BASARABWRZEŚCIE 13, PL
38 475 PLNSYLWESTER GRALAKSmołdzino, PL
46 170 PLNZBIGNIEW TEREFENKOMichałowo, PL
39 609 PLNKamRom Kamil RomanowskiSiecie, PL
23 085 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.