Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól w ramach operacji pn. "Scalenia gruntów na obszarze gminy Perlejewo" w zakresie obiektu scaleniowego "Twarogi i inne" oraz „Miodusy i inne”
POWIAT SIEMIATYCKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00202881
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00202881/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-05 10:54
- Lokalizacja
- Siemiatycze, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5a0d0e9-dd0a-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5441437102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00202881 z dnia 2023-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól w ramach operacji pn. "Scalenia gruntów na obszarze gminy Perlejewo" w zakresie obiektu scaleniowego "Twarogi i inne" oraz „Miodusy i inne”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SIEMIATYCKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658611
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legionów Piłsudskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@siemiatycze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siemiatycze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b5a0d0e9-dd0a-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól w ramach operacji pn. "Scalenia gruntów na obszarze gminy Perlejewo" w zakresie obiektu scaleniowego "Twarogi i inne" oraz „Miodusy i inne”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5a0d0e9-dd0a-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00202881
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00003071/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO PÓL W RAMACH OPERACJI PN. "SCALENIA GRUNTÓW NA OBSZARZE GMINY PERLEJEWO" W ZAKRESIE OBIEKTU SCALENIOWEGO "TWAROGI I INNE" ORAZ „MIODUSY I INNE”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Działanie: „Inwestycje w środki trwałe”, poddziałanie: „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa”, operacja typu: „Scalanie gruntów na obszarze Gminy Perlejewo” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179312
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.272.1.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 990648,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól w ramach operacji pn. „Scalenia gruntów na obszarze Gminy Perlejewo” w zakresie obiektu scaleniowego „Twarogi i inne” oraz „Miodusy i inne”.
Niniejsze postępowanie obejmuje część II - obiekt scaleniowy „TWAROGI I INNE”
Przebudowa drogi gminnej publicznej nr 109041B Perlejewo – Twarogi Lackie – Żale km 4+490.00 – 4+995.00 o długości 505 m. (oznaczona na mapie nr 1).
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły oferty od dwóch Wykonawców. Ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. 1 704 370,86 zł. Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, zatem zasadne jest unieważnienie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2023-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |