Zagospodarowanie przestrzeni publicznej – parku w Nowogrodzie

GMINA NOWOGRÓD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00203039
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00203039/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-05 11:32
Lokalizacja
Nowogród, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ebdc685-d9ce-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7182144776
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty przygotowawcze do świadczenia usługRekultywacja glebyRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00203039 z dnia 2023-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej – parku w Nowogrodzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGRÓD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669967

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łomżyńska, 41

1.5.2.) Miejscowość: Nowogród

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-414

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowogrod.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogrod.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ebdc685-d9ce-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej – parku w Nowogrodzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ebdc685-d9ce-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00203039

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056143/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej – parku w Nowogrodzie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00174512

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia obejmuje poprawę zagospodarowania przestrzeni publicznej – parku w Nowogrodzie przy ulicy Rynek, obręb ewidencyjny Nowogród, numer ewidencyjny 0001, numer działki 1510/2 oraz 1510/1.
Przedmiotem inwestycji jest remont chodników na terenie parku w centrum Nowogrodu. W ramach niniejszej inwestycji planuje się wymianę istniejącej zniszczonej i zdeformowanej nawierzchni chodników oraz odświeżenie trawników – wyrównanie terenu i odsianie trawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

45112300-8 - Rekultywacja gleby

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonał niejednoznacznego opisu przedmiotu zamówienia czego konsekwencją było złożenie nieporównywalnych ofert. Czynność ta stanowi niemożliwą do usunięcia wadę postępowania uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

2023-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane