Dostawa narzędzi edukacyjnych z zakresu ruchu drogowego dla tyskich publicznych szkół podstawowych
MIEJSKIE CENTRUM OŚWIATY W TYCHACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00203083
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-05 11:43
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6462944690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zestawy sprzętuSymulatorySprzęt z gotowych elementów
Wykonawcy
3 przyznane
SMART PLAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
34 440 PLNMARIOLA WYRWIAKAndrychów, PL
37 362,36 PLNSMART PLAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
34 440 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.