Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00203258
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00203258/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-05 12:30
- Lokalizacja
- Bełżyce, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f6e2132-d3a4-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7132393856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00203258 z dnia 2023-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029263
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Bełżyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 516 24 75
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdplublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdplublin.logintrade.net/zapytania_email,124129,9db83c8c7ff069057619b039bf733e79.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f6e2132-d3a4-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00203258
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063727/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00167653
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BiZP.2228.16.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 323960,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowo-Mostowy Nr 1 w Bełżycach (1)Ciągnik rolniczy o mocy silnika min. 60 KM
1 sztuka, 120 godzin
Samochód ciężarowy samowyładowczy o ładowności minimum 8 t z niskim podwoziem do transportu kruszywa do skrapiarki 1 sztuka
100 godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.5.) Wartość części: 28000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowo-Mostowy Nr 1 w Bełżycach (2)Koparka kołowa o pojemości łyżki około 1m3 (prosta i skarpowa) 1 sztuka 20 - godzin
Samochód ciężarowy samowyładowczy o ładowności min. 12 t 1 sztuka
150 - godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 28500,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowo-Mostowy Nr 1 w Bełżycach (3)Samochód ciężarowy samowyładowczy o ładowności min. 12 t 2 sztuki -
120 godzin
Koparka kołowa o poj. łyżki około 1 m3 (prosta i skarpowa) 1 sztuka - 20 godzin
Równiarka napęd 6x6, masa min. 12 ton, moc min. 130 kM 1 sztuka
- 30 godzin
Walec drogowy ciężki, statyczny z wibracją, stalowo-gumowy o masie min. 8 ton 1 sztuka - 8 godzin
Rozściełacz do mas bitumicznych i kruszywa o szerokości roboczej od 2,5m do 4 m. 1 sztuka - 8 godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 38160,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowo-Mostowy Nr 1 w Bełżycach (4)Wysięgnik hydrauliczny z osprzętem wraz z ciągnikiem rolniczym min. 60 kM
1 sztuka - 50 godzin
Wał drogowy z wibracjami z ciągnikiem rolniczym min. 100 kM
1 sztuka - 40 godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.5.) Wartość części: 16000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowy Nr 2 w Bychawie (1)Ciągnik rolniczy o mocy silnika min. 60 KM 1 sztuka - 140 godzin
Samochód ciężarowy samowyładowczy o ładowności minimum 8 t z niskim podwoziem do transportu kruszywa do skrapiarki 1 sztuka - 140 godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 37800,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowy Nr 2 w Bychawie (2)Koparka kołowa o pojemości łyżki około 1m3 (prosta i skarpowa) 1 sztuka - 35 godzin
Samochód ciężarowy samowyładowczy o ładowności min. 12 t 1 sztuka
120 - godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 26700,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowy Nr 2 w Bychawie (3)Samochód ciężarowy samowyładowczy o ładowności min. 12 t 2 sztuki
120 godzin
Koparka kołowa o poj. łyżki 1 m3 z łyżką prostą i skarpową 1 sztuka
35 godzin
Równiarka napęd 6x6, masa min. 12 ton, moc min. 130 kM 1 sztuka
40 godzin
Walec drogowy ciężki, statyczny z wibracją, stalowo-gumowy o masie min. 8 ton 1 sztuka 15 godzin
Rozściełacz do mas bitumicznych i kruszywa o szerokości roboczej od 2,5m do 4 m. 1 sztuka, 15 godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 48400,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowy Nr 3 w Garbowie (1)Ciągnik rolniczy o mocy silnika min. 60 KM
1 sztuka, 120 godzin
Samochód ciężarowy samowyładowczy o ładowności minimum 8 t z niskim podwoziem do transportu kruszywa do skrapiarki 1 sztuka, 100 godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 28000,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowy Nr 3 w Garbowie (2)Koparka kołowa o pojemości łyżki około 1m3 (prosta i skarpowa) 1 sztuka
35 godzin
Samochód ciężarowy samowyładowczy o ładowności min. 12 t 1 sztuka
120 godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 26700,00 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obwód Drogowy Nr 3 w Garbowie (3)Samochód ciężarowy samowyładowczy o ładowności min. 12 t 2 sztuki
100 godzin
Koparka kołowa o poj. łyżki około 1 m3 (prosta i skarpowa) 1 sztuka 35 godzin
Równiarka napęd 6x6, masa min. 12 ton, moc min. 130 kM 1 sztuka
30 godzin
Walec drogowy ciężki, statyczny z wibracją, stalowo-gumowy o masie min. 8 ton 1 sztuka, 15 godzin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 45700,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta
| 2023-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |