ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYMIANIE ODCINKÓW ISTNIEJĄCEJ KANALIZACJI SANITARNEJ NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 19- Odcinki Ks2.1 – Ks2 i Ks2 – Ks3
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00204000
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00204000/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-06 15:56
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d0ae05b-c882-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7271095499
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00204000 z dnia 2023-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYMIANIE ODCINKÓW ISTNIEJĄCEJ KANALIZACJI SANITARNEJ NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 19- Odcinki Ks2.1 – Ks2 i Ks2 – Ks3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000828791
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 100
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 94-050
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@sp19.elodz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp19lodz.wikom.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/jednostki_uml1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYMIANIE ODCINKÓW ISTNIEJĄCEJ KANALIZACJI SANITARNEJ NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 19- Odcinki Ks2.1 – Ks2 i Ks2 – Ks32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d0ae05b-c882-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00204000
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00083288/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYMIANIE ISTNIEJĄCEJ KANALIZACJI SANITARNEJ WRAZ Z NADBUDOWĄ TRZECH STUDNI
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00145503
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/SP19/TP/RB/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA WYMIANIE ODCINKÓW ISTNIEJĄCEJ KANALIZACJI SANITARNEJ NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 19- Odcinki Ks2.1 – Ks2 i Ks2 – Ks3
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
44532000-8 - Łączniki bez gwintu
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do 06.04.2023 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta
| 2023-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |