Kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch kursów pn. „Mentoring jako metoda wsparcia wychowanków pieczy zastępczej” w ramach projektu partnerskiego, pn. „Rodzina w centrum Etap I

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00063749
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00063749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-25 08:55
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a046eae-31de-453b-a51f-555a8eb57cb6
Identyfikator
8792086150
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi społeczneUsługi szkolenioweUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00063749 z dnia 2025-01-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch kursów pn. „Mentoring jako metoda wsparcia wychowanków pieczy zastępczej” w ramach projektu partnerskiego,
pn. „Rodzina w centrum Etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu

1.3.) Oddział zamawiającego: ROPS w Toruniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 361502012

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bartkiewiczówny 93

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rops.torun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rops.torun.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rops_torun/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


realizacja zadań samorządu w zakresie polityki społecznej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch kursów pn. „Mentoring jako metoda wsparcia wychowanków pieczy zastępczej” w ramach projektu partnerskiego,
pn. „Rodzina w centrum Etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a046eae-31de-453b-a51f-555a8eb57cb6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie udzielane jest w ramach projektu partnerskiego „Rodzina w centrum Etap I” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Oś Priorytetowa 08 Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie FEKP.08.25 Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600204

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DO.2721.33.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług obejmujących kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie kursów specjalistycznych następująco:
Dwa kursy specjalistyczne,
1 kurs liczący 15 osób/2 kursy 30 osób,
1 kurs/minimum 48 godzin dydaktycznych/ Każdy kurs ma być prowadzony w cyklu 3 zjazdy 2 dniowe

Zamówienie obejmuje świadczenie usługi hotelarskiej oraz gastronomicznej, zgodnie z wymaganiami zawartymi w treści Załącznika nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, działając na podstawie art. 266 w zw. z art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, informuje, że dokonał unieważnienia przedmiotowego postępowania z uwagi na fakt, iż cena oferty najkorzystniejszej przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
W postępowaniu Zamawiający bezpośrednio przez otwarciem podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia - 65 700,00 zł. W postępowaniu zostały złożone następujące oferty:
ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER Pelczar sp. j.
ul. Czyżówka 14 lok. 0.9
30-526 Kraków
Oferowana cena za wykonanie zamówienia: 117 400,00 zł brutto


Akademia Dla Biznesu sp. z o.o.
ul. Lelewela 3/7/69
93-166 Łódź
Oferowana cena za wykonanie zamówienia: 121 500,00 zł brutto

Mając na uwadze powyższe, wystąpiła podstawa do obligatoryjnego unieważnienia postępowania, o której mowa w art.. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.
2025-01-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi