Dostawa materiałów opatrunkowych dla Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. z o.o.

"GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00204399
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-05-08 09:51
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6932175190
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

13 przyznanych

COLOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4135,54 PLN
MONIKA MAZURKIEWICZKraków, PL
39 735,36 PLN
3M POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNadarzyn, PL
73 267,2 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
219 031,15 PLN
3M POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNadarzyn, PL
73 267,2 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
219 031,15 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
219 031,15 PLN
ABENA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGoleniów, PL
212 692,5 PLN
KIKGEL Sp. z o.o., ul. Marii Curie-Skłodowskiej 7, 97-225 UjazdUjazd, PL
33 689,52 PLN
MÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
41 532,76 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
219 031,15 PLN
SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
14 937,26 PLN
BARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL
24 072,34 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.