Organizacja i przeprowadzenie kursów dla uczniów szkół ponadpodstawowych w ramach projektu „Kreatywny uczeń – profesjonalista w zawodzie II” - z podziałem na trzy części
Powiat Suski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00204554
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-08 10:40
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5521427933
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
3 przyznane
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
3240 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
15 312 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
9750 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.