Świadczenie usług polegających na prowadzeniu zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz dodatkowych usług terapeutów, fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów, logopedów i innych specjalistów
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY W BARCICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00204607
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-08 10:54
- Lokalizacja
- Barcice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5811487754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi rehabilitacyjneUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
11 przyznanych
Rdzanek HannaRyjewo, PL
15 300 PLNAnna SkonieczkaRyjewo, PL
22 680 PLNMałgorzata MazurowskaSztum, PL
19 440 PLNJOANNA ELŻBIETA JASIŃSKAKamionka, PL
31 320 PLNPatrycja KwiatkowskaSusz, PL
32 400 PLNEMILIA OSTROWSKA GABINET TERAPEUTYCZNY "CZARNY KOT"Kwidzyn, PL
32 670 PLNMałgorzata Szymańska-KrólKwidzyn, PL
15 300 PLNMarcin Ostrowski SPORT-REHKwidzyn, PL
32 400 PLNWioletta Wacławska-GrzesiakKwidzyn, PL
19 440 PLNAnna GwizdałKwidzyn, PL
12 960 PLNRenata BoczekRyjewo, PL
12 960 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.