Roboty remontowo-malarskie w budynku A oraz budynku B przy ul. Kossutha 13 w Katowicach

NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA Śląski Oddział Wojewódzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00445796
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00445796/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-06 07:41
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aebf9869-23fb-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
1070001057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty malarskie i szklarskieKładzenie glazuryRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445796 z dnia 2024-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowo-malarskie w budynku A oraz budynku B przy ul. Kossutha 13 w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA Śląski Oddział Wojewódzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015817985

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kossutha 13

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-844

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nfz-katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nfz-katowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nfz-katowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Narodowy Fundusz Zdrowia

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Jednostka ubezpieczenia zdrowotnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowo-malarskie w budynku A oraz budynku B przy ul. Kossutha 13 w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aebf9869-23fb-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445796

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00462005/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty remontowo-malarskie w budynku B przy ul. Kossutha 13 w Katowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00382188

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 12/tp/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1326891,50 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 391627,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia była robota budowlana pn. Roboty remontowo malarskie w budynku A oraz budynku B przy ul. Kossutha 13 w Katowicach, zgodnie z zasadami określonymi w SWZ.
Na opis przedmiotu zamówienia składały się:
1) formularz opis przedmiotu zamówienia,
2) dokumentacja projektowa, na którą składa się:
a) przedmiar robót,
b) rysunek techniczny;
3) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (w skrócie STWiORB), na którą składał się wyciąg z ekspertyzy technicznej pn. „Kompletna ekspertyza konstrukcyjno-budowlana, oceniająca stan techniczny stropów oraz ścian działowych, wraz z obliczeniami nośności istniejących elementów konstrukcyjnych, określająca sposób i technologię naprawy ścian działowych, w budynku Śląskiego OW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13” (październik 2023), autorstwa BIURO PROJEKTÓW KONSTRUKCJI Marcin Janicki ul. Krakowska 62, 32-860 Czchów.
Opis przedmiotu zamówienia określał standardy jakościowe, o których mowa w ustawie pzp.
2. Realizacja zamówienia na warunkach określonych w umowie. Umowa przewidywała i określała warunki ewentualnej zmiany treści umowy.
3. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę określała SWZ.
4. Warunki gwarancji i rękojmi za wady przedmiotu zamówienia określała SWZ.
5. Robota budowlana będąca przedmiotem niniejszego postępowania stanowi część zamówienia na wszystkie roboty budowlane Śląskiego OW NFZ w roku 2024 (zamówienie udzielane w częściach).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45431200-9 - Kładzenie glazury

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna złożona w niniejszym postępowaniu oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy pzp: „Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jest niezgodna z warunkami zamówienia”.
Wykonawca załączył do oferty szczegółowy kosztorys ofertowy, w którym zaoferowane materiały nie odpowiadają opisowi zawartemu w przedmiarze robót w pozycjach: nr 8, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 29, 33, 34, 49, 50, 55 oraz dokonał zmiany podstawy wyceny nakładów w następujących pozycjach szczegółowego kosztorysu ofertowego, tj.: nr 42, 49, 50, 51 w stosunku do KNR wskazanych w przedmiarze robót.
Szczegółowe informacje w zakresie unieważnienia postępowania zamieszczone zostały na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://nfz-katowice.ezamawiajacy.pl.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane