Modernizacja naziemnego lądowiska dla śmigłowców ratunkowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu w celu dostosowania go do obowiązujących przepisów
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00204769
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00204769/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-08 11:34
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-334aa4f8-ce0d-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6182025893
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00204769 z dnia 2023-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja naziemnego lądowiska dla śmigłowców ratunkowych
w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu w celu
dostosowania go do obowiązujących przepisów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300224440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 79
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.kalisz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-334aa4f8-ce0d-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja naziemnego lądowiska dla śmigłowców ratunkowychw Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu w celu
dostosowania go do obowiązujących przepisów
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-334aa4f8-ce0d-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00204769
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043315/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja naziemnego lądowiska dla śmigłowców ratunkowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu w celu dostosowania go do obowiązujących przepisów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00155406
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 18/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 549345,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są: roboty budowlane polegające na modernizacji naziemnego lądowiska dla helikopterów LPR w WSZ w Kaliszu przy ul. Poznańskiej 79 w celu dostosowania go do obowiązujących przepisów.
2. Ogólny opis lądowiska: Lądowisko położone jest przy północno-wschodnim narożniku terenu Szpitala. Płyta lądowiska (strefa TLOF) jest kwadratem o boku 25x25 m. Strefa FATO ma wymiary 70x50m. Modernizacja lądowiska obejmuje roboty drogowo-konstrukcyjne, sanitarne, elektryczne.
3. Zakres robót obejmuje m.in.:
wykonanie oznakowania strefy TLOF ( strefy lądowiska),
montaż oświetlenia nawigacyjnego strefy TLOF,
wykonanie oznakowania strefy FATO na istniejącej nawierzchni,
przebudowa oznakowania nawigacyjnego strefy FATO oraz głównego kierunku podejścia,
montaż oświetlenia ogólnego płyty lądowiska,
przebudowa ciągu komunikacyjnego do płyty lądowiska,
montaż punktu przeciwpożarowego z podręcznym sprzętem,
ogrodzenie terenu lądowiska wraz z wykonaniem wjazdu na teren lądowiska z bramą przesuwną,
odwodnienie lądowiska,
doposażenie lądowiska w dodatkowy wskaźnik wiatru,
doposażenie lądowiska w dodatkową szafę sterującą,
doposażenie sterowania oświetleniem nawigacyjnym w radiokontroler,
usunięcie drzew w obszarze płaszczyzn ograniczających.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zmawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ oferta z najniższą ceną (1 185 720,00 zł ) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,tj. 675 694.88 zł brutto.
| 2023-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |