Budowa Teatru Letniego przy Ratuszu w Gniewkowie
Gmina Gniewkowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00204920
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00204920/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-08 12:14
- Lokalizacja
- Gniewkowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-611c9eec-ceed-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5562563314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00204920 z dnia 2023-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Teatru Letniego przy Ratuszu w Gniewkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gniewkowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350748
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 17 Stycznia
1.5.2.) Miejscowość: Gniewkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-140
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gniewkowo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gniewkowo.bipgmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_gniewkowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Teatru Letniego przy Ratuszu w Gniewkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-611c9eec-ceed-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00204920
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031048/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa Teatru Letniego przy Ratuszu w Gniewkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00158104
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZp.271.1.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. Budowa Teatru Letniego przy Ratuszu
w Gniewkowie.
Krótki opis: Przedmiotem inwestycji jest zagospodarowanie terenu przy budynku zabytkowego Ratusza w Gniewkowie, wraz z infrastrukturą towarzyszącą – pomieszczeniem magazynowym, ciągami komunikacyjnym, podjazdem dla osób niepełnosprawnych, utwardzeniami, zielenią oraz elementami małej architektury. Projektowane elementy służyć będą organizowaniu imprez okolicznościowych - widowiskowych, artystycznych, wszystkich możliwych do odbycia się na świeżym powietrzu oraz organizowaniu ślubów cywilnych w plenerze. Zadanie zakłada także wykonanie nowej instalacji elektrycznej zewnętrznej oraz montaż nowych opraw oświetleniowych. Planowana inwestycja powstanie na miejscu istniejącego już obiektu o identycznym przeznaczeniu i będzie możliwa po jego rozbiórce.
UWAGA! Zamawiający informuje, że zakres przedmiotu zamówienia nie obejmuje zakupu, dostawy i montażu sceny mobilnej wraz z wyposażeniem.
UWAGA! Zamawiający dokonuje zmiany w opisie dotyczącym Zakątka Miłości w zakresie dotyczącym pergoli. Aktualny opis altany wraz z przykładowymi wizualizacjami stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, zamawiający najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacjęo kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W dniu 03.04.2023 r. przed otwarciem ofert oraz w dniu 05.05.2023 r. przed otwarciem ofert dodatkowych zamawiający udostępnił informację o kwocie 702.911,30 zł brutto, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie ww. zamówienia. Jest to jednocześnie kwota, którą Gmina Gniewkowo może przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
W myśl art. 255 pkt 3 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta
z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Unieważnienie postępowania w przypadku określonym w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp jest obligatoryjne. Ustawodawca w tym zakresie nie zostawił zamawiającemu możliwości fakultatywnego podejmowania decyzji – zaistnienie okoliczności zawartych w art. 255 skutkuje unieważnieniem postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
| 2023-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |