Zakup 150 szt. bronchoskopów jednopacjentowych wraz z 2 szt. kompatybilnych monitorów
SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00063872
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00063872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-26 08:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e656ded4-5dc7-43ed-ae27-95f5c1d3c254
- Identyfikator
- 5271045483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
154 332 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00063872 z dnia 2025-01-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup 150 szt. bronchoskopów jednopacjentowych wraz z 2 szt. kompatybilnych monitorów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011035381
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marcina Kasprzaka 17
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-211
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wolski.med.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolski.med.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-ProPublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=bbcc0ad4-3dc0-487d-88fc-a68a81050d851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup 150 szt. bronchoskopów jednopacjentowych wraz z 2 szt. kompatybilnych monitorów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e656ded4-5dc7-43ed-ae27-95f5c1d3c254
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00567008/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.18 Zakup 150 szt bronchoskopów jednopacjentowych wraz z 2 szt kompatybilnych monitorów. dla O. Geriatryczny i O. I.T
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642602
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EP/100/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
zakup 150 szt. bronchoskopów jednopacjentowych wraz z 2 szt. kompatybilnych monitorów.
Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 2 do SWZ oraz załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154332,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 154332,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154332 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CIRRO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420201357
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-620
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154332,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Po podpisaniu umowy zawarto aneks nr 1, Strony umowy 93/ZP/2025 zawartej w dniu 23 stycznia 2025 (dalej: Umowa), na podstawie § 10 ust. 2 lit. h, zmienia się treść umowy na następującą:§ 1.
Dotychczasowe postanowienia § 4 ust 1 umowy otrzymuje następujące brzmienie:
1. „Wykonawca zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu Umowy w zakresie §1 ust. 2 pkt 1, w terminie do:
• 30 dni od dnia zawarcia umowy dostawy monitorów wskazanych w specyfikacji techniczno eksploatacyjnej stanowiącej załącznik nr 1 do umowy, oraz 55 szt. bronchoskopów w tym: małe 15 szt., średnie 20 szt. duże 20 szt.
• sukcesywnie przez okres 12 miesięcy począwszy od dnia zawarcia umowy, asortymentu wskazanego w formularzu asortymentowo cenowym z zał. nr 1 do niniejszego aneksu
2. Zrealizowanie pozostałych czynności w zakresie przedmiotu Umowy w tym w szczególności wskazanych w §1 ust. 2 pkt 2-5 nastąpi nie później niż 14 dni od daty dostarczenia sprzętu.
Dotychczasowe postanowienia § 3 ust 2 umowy otrzymuje następujące brzmienie:
„Należność za dostarczone zamówienie częściowe zapłacona zostanie przelewem z konta Zamawiającego w terminie 30 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury. Rozliczenie następować będzie po każdej dostawie, według ilości faktycznie dostarczonego”
| 2025-01-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |