Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku centrum sportowo-rekreacyjnego w Trzebielinie
GMINA TRZEBIELINO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00205484
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00205484/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-08 14:06
- Lokalizacja
- Trzebielino, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8927992f-a85a-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8421663535
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00205484 z dnia 2023-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku centrum sportowo-rekreacyjnego w Trzebielinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIELINO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979565
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 15
1.5.2.) Miejscowość: Trzebielino
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-235
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebielino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.trzebielino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebielino1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku centrum sportowo-rekreacyjnego w Trzebielinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8927992f-a85a-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00205484
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00004772/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku centrum sportowo-rekreacyjnego w Trzebielinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny „Rybactwo i Morze" na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00088154
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PNOŚ.271.8.2023.2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa systemu fotowoltaicznego o mocy znamionowej 25,92 kWp zlokalizowanego na dachu budynku centrum sportowo-rekreacyjnego w Trzebielinie, dz. nr 12/36 obręb Trzebielino zgodnie z załączonym projektem budowlanym.
Dodatkowo Wykonawca ma wykonać i zamontować na działce nr 12/36 obręb Trzebielino tablicę informacyjną z płyty PCV lub alupanel o wymiarach ok 120 cm x 80 cm z treścią wskazaną przez Zamawiającego. Tablica ma zostać ustawiona na dwóch słupkach wykonanych z rur stalowych: - rury stalowe ocynkowane, o średnicy minimum Ø 70 mm i grubości ścianki minimum 3 mm - długość: 250 cm od powierzchni ziemi do górnej krawędzi.
Szczegółowy zakres robót budowlanych przedstawia dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
Przy sporządzaniu oferty należy uwzględnić, wynajmu miejsca składowania materiałów budowlanych oraz koszty naprawy uszkodzonych w trakcie realizacji istniejącej infrastruktury technicznej itp.
Lokalizacja:
działka nr 12/36 obręb ewidencyjny Trzebielino, gmina Trzebielino
4.5.3.) Główny kod CPV: 09332000-5 - Instalacje słoneczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106576,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158950,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106576,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Pozytywni CO2
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133870081
7.3.3) Ulica: Ul. Słonecznikowa
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-604
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106576,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |