Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Gdowie, doposażenie przejść dla pieszych oraz zakup urządzeń z zakresu edukacji komunikacyjnej - 2 postępowanie
Gmina Gdów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00205627
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00205627/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-08 14:33
- Lokalizacja
- Gdów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9941ded-de84-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6831006563
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00205627 z dnia 2023-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Gdowie, doposażenie przejść dla pieszych oraz zakup urządzeń z zakresu edukacji komunikacyjnej - 2 postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gdów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555996
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 40
1.5.2.) Miejscowość: Gdów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-420
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gdow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9941ded-de84-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Gdowie, doposażenie przejść dla pieszych oraz zakup urządzeń z zakresu edukacji komunikacyjnej - 2 postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9941ded-de84-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00205627
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031207/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Gdów poprzez budowę miasteczka rowerowego przy Sp Gdów, doposażenie przejść dla pieszych oraz zakup urządzeń z zakresu edukacji komunikacyjnej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
INWESTYCJE W INFRASTRUKTURĘ PROGRAM OPERACYJNY INFRASTRUKTURA I ŚRODOWISKO 2014 – 2020 PRIORYTET: III ROZWÓJ SIECI DROGOWEJ TEN-T I TRANSPORTU MULTIMODALNEGO DZIAŁANIE: 3.1. ROZWÓJ DROGOWEJ I LOTNICZEJ SIECI TEN-T2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00182880
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP-IV.271.ZP-7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane, celem realizacji inwestycji polegającej na budowie stacjonarnego miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej im. Jana Kantego w Gdowie, doposażeniu przejść dla pieszych oraz zakupie trenażerów czasu reakcji (refleksometrów).
2. Zakres prac przewidzianych do wykonania to w szczególności:
1) opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie koniecznym do wykonania przedmiotu zamówienia, obejmującej: koncepcję programowo-przestrzenną podlegającą akceptacji przez Zamawiającego, a na jej podstawie projekt budowlany, projekt wykonawczy, przedmiar robót budowlanych wraz z kosztorysem inwestorskim, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
2) wykonanie robót budowlanych na podstawie wcześniej opracowanej dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,
3) uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień, warunków, pozwoleń oraz decyzji koniecznych do prawidłowego wykonania części projektowej, jak i przeprowadzenia oraz zakończenia etapu wykonawczego,
4) prace modernizacyjne na nw. przejściach dla pieszych:
- modernizacja przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Krakowskiej (rejon Posterunku Policji)-
- modernizacja przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Myślenickiej (rejon Oddziału Przedszkolnego)
- modernizacja przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Krakowskiej (rejon skrzyżowania z ul. Bocheńską, Łapanowską, Myślenicką)
- modernizacja przejścia pieszych w ciągu ulicy Bocheńskiej (rejon skrzyżowania z ul. Krakowską, Łapanowską, Myślenicką)
- modernizacja przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Myślenickiej (rejon skrzyżowania z ulicą Krakowską, Łapanowską, Bocheńską)
- modernizacja przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Łapanowskiej (rejon skrzyżowania z ulicą Krakowską, Bocheńską, Myślenicką
- modernizacja przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Łapanowskiej (skrzyżowanie z ulicą Szkolną)
- modernizacja przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Młyńskiej (rejon skrzyżowania z ulicą Łapanowską)
5) zakup i dostawa trenażerów (refleksometrów) do wskazanych przez Zamawiającego szkół podstawowych na terenie gminy Gdów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia, z uwagi na fakt, że nie złożono w postępowaniu żadnej oferty.
Uzasadnienie prawne:
Art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 poz. 1710 ze zm.) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |