Dostawa energii cieplnej w 2025 i 2026 r. do budynku Szkoły Podstawowej nr 403 z siedzibą przy ul. K. Karlińskiego 6 w Warszawie.
Szkoła Podstawowa Nr 403
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00063943
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00063943/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-26 13:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a140bc62-b106-4c91-bafb-97fe7d67dc0b
- Identyfikator
- 5273005269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00063943 z dnia 2025-01-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii cieplnej w 2025 i 2026 r. do budynku Szkoły Podstawowej nr 403 z siedzibą przy ul. K. Karlińskiego 6 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 403
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521748956
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: K. Karlińskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-262
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp403@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp403.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a140bc62-b106-4c91-bafb-97fe7d67dc0b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa energii cieplnej w 2025 i 2026 r. do budynku Szkoły Podstawowej nr 403 z siedzibą przy ul. K. Karlińskiego 6 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a140bc62-b106-4c91-bafb-97fe7d67dc0b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063943
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00554683/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Kompleksowa dostawa energii cieplnej obejmującą sprzedaż i dystrybucję ciepła na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr 403
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612089
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2024/MO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 633492,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej w rozumieniu ustawy z dnia 10.04.1997 Prawo energetyczne Dz. U. z 2021 poz. 716 ze zm.) obejmująca – sprzedaż i dystrybucję ciepła w okresie 24 miesięcy do Szkoły Podstawowej nr 403 przy ul. K. Karlińskiego 6 w Warszawie.
Charakter obiektu: oświata.
Planowane zużycie energii cieplnej – 3504,2 GJ (24 miesiące)
Obecna grupa taryfowa na przesył ciepła: A3/B1/C3
Przydział mocy cieplnej z warunków technicznych przyłączenia 0,4869 MW w tym:
1. moc cieplna na potrzeby ogrzewania 0,1922 MW
2. moc cieplna na potrzeby ciepłej wody
maksymalna moc cieplna na potrzeby ciepłej wody 0,2407 MW średnia moc cieplna na potrzeby ciepłej wody 0,0963 MW
3. moc cieplna na potrzeby c.t. 0,1984 MW
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 633492,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 633492,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 633492,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Veolia Energia Warszawa S.A.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250005656
7.3.3) Ulica: ul. Stefana Batorego 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-591
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 633492,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2025-01-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |