Sukcesywna dostawa oleju opałowego (lekkiego) do kotłowni Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu do budynku przy ul. P. Eluarda 51-55.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IM. JANA PAWŁA II

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00063979
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00063979/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-26 15:52
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-211a6908-4556-449e-b6fd-64ec53c17e9d
Identyfikator
8942242486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

GAZ PETROL - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąty Wrocławskie, PL · lot 0
285 753,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00063979 z dnia 2025-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego (lekkiego) do kotłowni Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu do budynku przy ul. P. Eluarda 51-55.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IM. JANA PAWŁA II

1.3.) Oddział zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 51

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000693210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krępicka 50

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 54-018

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 717986855

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.sp051@wroclawskaedukacja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp51wroclaw.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-211a6908-4556-449e-b6fd-64ec53c17e9d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa oleju opałowego (lekkiego) do kotłowni Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu do budynku przy ul. P. Eluarda 51-55.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-211a6908-4556-449e-b6fd-64ec53c17e9d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063979

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 232320,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa oleju opałowego (lekkiego) do kotłowni Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu do budynku przy ul. P. Eluarda 51-55 w ilości 64 000 litrów .
2. CPV 09135100-5 Olej opałowy
3. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: od dnia podpisania umowy do 31.12.2025r. Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia do wyczerpania kwoty równej cenie oferty, jednak nie dłużej niż przez okres realizacji zamówienia. Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia sukcesywnie w ilościach wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego, każdorazowo w terminie nie dłuższym niż 48 godzin (w dniach od poniedziałku do piątku) od telefonicznego złożenia zamówienia przekazanego przez Zamawiającego.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje załadunek, transport do miejsca przeznaczenia oraz wyładunek oleju. Wykonawca będzie dostarczał olej opałowy, bez dodatkowych opłat, sukcesywnie:
- własnym środkiem transportu wyposażonym w legalizowany przyrząd pomiarowy do napełniania i opróżniania cysterny (legalizacja urządzeń pomiarowych z Urzędu Wag i Miar)
- w ustalonej każdorazowo ilości jednorazowej
- wraz ze świadectwem jakości opału wystawionym przez producenta – przy każdorazowej dostawie paliwa
5. Wymagane parametry oleju opałowego:
Olej barwiony czerwony
Gęstość 0,840 g/m3
Wartość opałowa 42,5 do 46 MJ/kg
Dopuszczalna zawartość siarki 0,10% (m/m)
Temperatura płynięcia nie mniej niż -25˚C
Norma PN-C96024:2001 lub równoważna

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285753,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 336134,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 285753,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GAZ PETROL - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021511827

7.3.3) Ulica: ul. 1 Maja 90

7.3.4) Miejscowość: Kąty Wrocławskie

7.3.5) Kod pocztowy: 55-080

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285753,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy