Modernizacja dachu Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie
Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00205948
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00205948/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-08 19:28
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5e848a4-dd54-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9191812155
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00205948 z dnia 2023-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00000606609130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamojska 16A
1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzpsw@pzpswhrubieszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzpswhrubieszow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5e848a4-dd54-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5e848a4-dd54-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00205948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00181997
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZPSW.III.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 460000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja dachu Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie.
4.2. Opis inwestycji:
Przedmiotem zadania jest modernizacja dachu Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie na działkach nr ewid. 1181/1 i 1181/2 w obrębie miasto Hrubieszów.
4.3. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie:
4.3.1. Modernizacja dachu Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie w tym:
1) wykonanie modernizacji dachu będzie obejmować Segmenty 1, 2 i 3.
2) wykonanie prac budowlanych na podstawie Dokumentacji Projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ obejmujących w szczególności:
a) usunięcie warstwy pokrycia z papy,
b) usunięcie warstwy wylewki cementowej,
c) usunięcie warstwy termoizolacji
d) usunięcie warstwy wyrównawczej,
e) wykonanie nowej warstwy izolacja z wełny mineralnej,
f) wykonanie konstrukcji wsporczej pod pełne deskowanie,
g) wykonanie nowej warstwy pełnego deskowania,
h) wykonanie nowej warstwy pokrycia z blachy falistej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 880487,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1494007,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |