Budowa infrastruktury drogowej na osiedlu Motylewo w Pile

Gmina Piła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00206647
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00206647/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-09 10:28
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72647219-b99e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
7642614167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi projektowania architektonicznegoUsługi oceny wpływu na środowisko naturalne (EIA) dla projektu budowlanego

Wykonawcy

1 przyznane

VIABUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWalkowice 87, PL · lot 0
12 805 107,73 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00206647 z dnia 2023-05-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury drogowej na osiedlu Motylewo w Pile

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791164

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Staszica 10

1.5.2.) Miejscowość: Piła

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.pila.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pila.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umpila.ezamawiajacy.pl/pn/umpila/demand/103891/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa infrastruktury drogowej na osiedlu Motylewo w Pile

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72647219-b99e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00206647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049897/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa infrastruktury drogowej na osiedlu Motylewo w Pile

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00123667

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.TP.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych dla zadania: „Budowa infrastruktury drogowej na osiedlu Motylewo w Pile”.
2. Przedmiot zamówienia będzie wykonany w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje zaprojektowanie i budowę:
3.1 odcinka ulicy Jastrzębiej od ul. Łabędziej do ul. Bocianiej,
3.2 ulicy Łabędziej od ul. Jastrzębiej do ul. Czyżykowej wraz z ul. Perkozią do ul. Sokolej,
3.3 ulicy Bocianiej od ul. Jastrzębiej do ul. Łabędziej oraz drogi rowerowej od ul. Łabędziej do ul. Orlej,
3.4 ulicy Gęsiej,
3.5 ulicy Kolibrowej,
3.6 sieci kanalizacji sanitarnej w ulicach Łabędzia - Bociania,
3.7 przyłączeń wodociągowych w ul. Perkoziej.
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Programem funkcjonalno-użytkowym (PFU) stanowiącym wraz z innymi dokumentami zał. nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71313440-1 - Usługi oceny wpływu na środowisko naturalne (EIA) dla projektu budowlanego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12805107,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18790337,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12805107,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIABUD Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366145031

7.3.3) Ulica: Walkowice 87

7.3.4) Miejscowość: Czarnków

7.3.5) Kod pocztowy: 64-700

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie nawierzchni bitumicznej w zakresie ulicy Jastrzębiej i Bocianiej oraz w zakresie drogi dla pieszych i rowerów.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12805107,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 510 dni

2023-05-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane