Wykonanie dokumentacji projektowych termomodernizacji obiektów użyteczności Gminy Miejskiej Iława
GMINA MIEJSKA IŁAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00207133
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-09 12:16
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7441660083
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
3 przyznane
MRK-TECHNIK.PL MAREK KOTERWAS, RENATA KOTERWAS-ŻEBROWSKA SPÓŁKA CYWILNAOstrołęka, PL
49 200 PLNMRK-TECHNIK.PL MAREK KOTERWAS, RENATA KOTERWAS-ŻEBROWSKA SPÓŁKA CYWILNAOstrołęka, PL
49 200 PLNMRK-TECHNIK.PL MAREK KOTERWAS, RENATA KOTERWAS-ŻEBROWSKA SPÓŁKA CYWILNAOstrołęka, PL
49 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.