Remont nawierzchni asfaltowych dróg na terenie Miasta Rybnika
MIASTO RYBNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00208211
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00208211/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-10 08:03
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-541113fc-a926-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6420010758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00208211 z dnia 2023-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni asfaltowych dróg na terenie Miasta Rybnika
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RYBNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255430
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 2
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324392302
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@um.rybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rybnik.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-541113fc-a926-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni asfaltowych dróg na terenie Miasta Rybnika2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-541113fc-a926-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00208211
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00524402/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont nawierzchni asfaltowych dróg na terenie Miasta Rybnika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00105049
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1382113,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni asfaltowych dróg na terenie Miasta Rybnika (m.in. ul. Orzepowicka, ul. Górnośląska).
Roboty prowadzone będą na terenie całego Miasta Rybnik w miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Naprawa nawierzchni polegać będzie na wykonaniu warstwy wiążącej i ścieralnej nawierzchni asfaltowej wraz z frezowaniem (rozbiórką) istniejących warstw bitumicznych. Drogi kwalifikowane do przedmiotowego zamówienia klasyfikują się w kategoriach: gminna, powiatowa.
W ramach zamówienia przewiduje się wymianę 7250 m2 nawierzchni ścieralnej, 7250 m2 warstwy wiążącej. Na podstawie dotychczas udzielonych zamówień Zamawiający przewiduje wielkości zlecanych odcinków robót w zakresie 2000-5500 m2.
Wykonawca będzie sukcesywnie wykonywać zlecone odcinki robót składające się na przedmiot zamówienia, w terminie ustalonym w protokole przekazania zleconego odcinka prowadzenia robót.
Dla każdego odcinka termin realizacji będzie ustalany indywidualnie w zależności od jego wielkości. Ze względu na konieczność skoordynowania robót na terenie Miasta Rybnika, o wykonaniu remontu danego odcinka robót w określonym terminie decydować będzie Zamawiający.
Należy brać pod uwagę możliwość remontowania dróg osiedlowych.
Wykonawca zobowiązuje się do zastosowania materiałów dopuszczonych do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie.
Rozliczenie za przedmiot zamówienia będzie odbywało się fakturami dotyczącymi wykonanych odcinków robót na podstawie protokołów odbiorów końcowych zleconych odcinków prowadzenia robót podpisanych przez przedstawiciela Zamawiającego i Wykonawcy. Inwentaryzacja i odtworzenie oznakowania poziomego będzie rozliczane proporcjonalnie do ilości wykonanych robót.
W kosztach robót należy uwzględnić:
- koszty wykonania niezbędnego oznakowania poziomego i pionowego wraz z wykonaniem projektu organizacji ruchu i jego zatwierdzeniem na czas prowadzenia robót,
- koszty transportu sprzętu oraz dowozu materiałów do miejsca wykonania robót,
- koszt utylizacji oraz odwozu materiału z rozbiórki,
- koszty nadzorów branżowych,
- koszty wykonywania równolegle dwóch zleceń.
Szczegółowy zakres określa SWZ z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1309125,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1886807,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1309125,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGRÓD Szymon Tetla
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381360105
7.3.3) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimskich 37a
7.3.4) Miejscowość: Ćwiklice
7.3.5) Kod pocztowy: 43-229
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1309125,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2023-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |