Realizacja specjalistycznych zajęć dla dzieci w wieku od 0 do podjęcia nauki w szkole - zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością.
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 2 IM. JANUSZA KORCZAKA W ELBLĄGU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00208338
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-10 08:50
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5781055606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi rehabilitacyjneUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi fizjoterapii
Wykonawcy
18 przyznanych
Małgorzata AntczakElbląg, PL
16 200 PLNMarta LewoniewskaElbląg, PL
16 200 PLNSylwia Zyhałko-PawłowskaElbląg, PL
16 200 PLNAnna Cabaj-BrzozowskaElbląg, PL
18 000 PLNMałgorzata UrbańskaElbląg, PL
13 500 PLNKatarzyna ZalewskaElbląg, PL
13 500 PLNJoanna DregerElbląg, PL
13 500 PLNAleksandra MisiukElblag, PL
15 300 PLNMagdalena minkieiwczElbląg, PL
12 600 PLNAgnieszka JasterElbląg, PL
12 600 PLNAnna KrygierElbląg, PL
12 600 PLNZofia Joanna HankeElbląg, PL
9000 PLNJoanna BranachElbląg, PL
14 400 PLNAnna SękowskaElbląg, PL
14 400 PLNEdyta KlejsterElbląg, PL
14 400 PLNKamli KłosElbląg, PL
15 300 PLNPaulina KamedulskaElbląg, PL
15 300 PLNGrażyna MarkieiwiczElbląg, PL
15 300 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.