SUKCESYWNE DOSTAWY ART. SPOŻYWCZYCH DO SIEDZIBY MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA WYCHOWAWCZEGO W PODGŁĘBOKIEM

POWIAT ŁĘCZYŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00208644
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-05-10 10:01
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5050017732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeJajaPrzyprawy korzenneMięsa różneWędlinyDróbPieczywoProdukty mleczarskieOwoce, warzywa i podobne produktyWarzywa przetworzoneWarzywa mrożone

Wykonawcy

6 przyznanych

ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
30 681,81 PLN
KABANOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA ROBERT KMIECICKI, ZDZISŁAW CZUBALublin, PL
15 816 PLN
KABANOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA ROBERT KMIECICKI, ZDZISŁAW CZUBALublin, PL
3714 PLN
NIVPOL ANNA NIWIŃSKA SPÓŁKA JAWNAPuchaczów, PL
9939,9 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
30 681,81 PLN
TOMASZ DUDAElizówka, PL
16 402,75 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.