Opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych dla inwestycji drogowych
Gmina Adamów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00208749
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-10 10:28
- Lokalizacja
- Adamów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9222813872
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
8 przyznanych
MAGDA KOBOJEK-ŁOKAJZamość, PL
15 990 PLNMAGDA KOBOJEK-ŁOKAJZamość, PL
9225 PLNMAGDA KOBOJEK-ŁOKAJZamość, PL
15 990 PLNMAGDA KOBOJEK-ŁOKAJZamość, PL
9225 PLNMAGDA KOBOJEK-ŁOKAJZamość, PL
9225 PLNMAGDA KOBOJEK-ŁOKAJZamość, PL
9225 PLNMAGDA KOBOJEK-ŁOKAJZamość, PL
24 600 PLNMAGDA KOBOJEK-ŁOKAJZamość, PL
9225 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.