Przebudowa ul. Szkolnej w Kunowicach

GMINA SŁUBICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00209111
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00209111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-10 11:49
Lokalizacja
Słubice, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4824e4b-e17e-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5980005172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00209111 z dnia 2023-05-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Szkolnej w Kunowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUBICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966792

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Słubice

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slubice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slubice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/slubice/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Szkolnej w Kunowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4824e4b-e17e-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00061860/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Budowa ulicy Szkolnej w Kunowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188157/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2022.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej przebudowę ul. Szkolnej w Kunowicach (gmina Słubice) i na jej podstawie wykonanie robót budowlanych.
1. Dokumentację projektową należy opracować w oparciu o ustalenia Programu Funkcjonalno-Użytkowego, przedstawione przez Zamawiającego w ogłoszeniu, stanowiące załączniki do SWZ. Dodatkowo w ramach realizacji zadania Zamawiający wymaga zaprojektowania i wykonania kanału technologicznego umożliwiającego wbudowanie sieci szerokopasmowego Internetu
2. Przedmiot Umowy obejmuje:
1) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej
2) uzyskanie niezbędnych decyzji/zezwoleń umożliwiających rozpoczęcie robót budowlanych oraz oddanie inwestycji do użytkowania
3) wykonanie robót budowlanych na podstawie zatwierdzonej przez Zamawiającego oraz odpowiednie organy dokumentacji projektowej
4) uzyskanie niezbędnych opinii, uzgodnień niezbędnych do realizacji zadania
5) opracowanie i zatwierdzenie projektu stałej i tymczasowej organizacji ruchu
6) organizacja zaplecza budowy
7) ponoszenie wszystkich niezbędnych kosztów związanych z realizacją inwestycji, niezbędnych do poniesienia na etapie opracowania dokumentacji projektowej i wykonywania robót budowlanych
3. Szczegółowy opis zamówienia zawiera wzór umowy oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy.
4. Zamówienie nie jest podzielone na części. Niniejsze zamówienie stanowi przedmiot odrębnego postępowania w ramach zamówienia udzielanego w częściach. Zamawiający w planie zamówień na 2022 r. dokonał podziału zamówienia związanego z wydatkami na budowę dróg na mniejsze zamówienia wyodrębniając podobne zamówienia dla różnych lokalizacji. Zamawiający więc nie dokonuje podziału niniejszego zamówienia na części, tym samym Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Łączna wartość zamówień nie przekracza progów unijnych a warunki postępowania jak i opis przedmiotu zamówienia nie utrudniają możliwości brania udziału małym i średnim przedsiębiorcom

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z wyżej wymienioną przesłanką Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W postępowaniu złożono 1 ofertę, która została odrzucona, w związku z tym postępowanie zostało unieważnione
2023-05-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane