Przebudowa i rozbudowa dróg na terenie Gminy Rypin
GMINA RYPIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00209184
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00209184/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-10 12:10
- Lokalizacja
- Rypin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6166e7ee-b8ec-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 8921449035
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00209184 z dnia 2023-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa dróg na terenie Gminy Rypin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RYPIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lipnowska 4
1.5.2.) Miejscowość: Rypin
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-500
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 542809703
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rypin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rypin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6166e7ee-b8ec-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i rozbudowa dróg na terenie Gminy Rypin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6166e7ee-b8ec-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209184
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011419/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa i rozbudowa dróg na terenie Gminy Rypin - Polski Ład
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00118320
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRW.271.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa i rozbudowa dróg na terenie Gminy Rypin” w których skład wchodzi:
1.1. Przebudowa drogi gminnej nr 120307C Rypałki Prywatne- Stawiska i nr 120305C Stawiska- Linne- Jasin-Kwiatkowo
Zakres robót:
1) Roboty przygotowawcze i ziemne
2) Podbudowa na poszerzeniach
3) Nawierzchnia
4) Perony na przystankach
5) Zjazdy
6) Pobocza z kruszywa kamiennego łamanego
7) Roboty odwodnieniowe (oczyszczenie i odmulenie rowów przydrożnych, przepusty)
8) Pobocza gruntowe, skarpy z rowami
9) Elementy bezpieczeństwa (oznakowanie)
10) Elementy bezpieczeństwa (bariery ochronne stalowe)
11) Bariery ochronne
12) Inwentaryzacja powykonawcza
1.2. Przebudowa drogi gminnej nr 120302C Marianki-Podole-Rypałki Prywatne i nr 120301C Podole-Starorypin Rządowy
Zakres robót:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty rozbiórkowe
3) Odwodnienie korpusu drogowego
4) Podbudowy
5) Nawierzchnie
6) Pobocza
7) Oznakowanie pionowe
8) Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego
9) Elementy ulic
10) Inne roboty
1.3. Budowa drogi gminnej nr 120305C Stawiska- Linne- Jasin- Kwiatkowo oraz drogi gminnej nr 120319C Dylewo-Kwiatkowo-Stępowo.
Zakres robót:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Odwodnienie korpusu drogowego
4) Podbudowy
5) Nawierzchnie
6) Oznakowanie pionowe
7) Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego
8) Inne roboty
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9460453,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10340554,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9460453,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 910861150
7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 8
7.3.4) Miejscowość: Lipno
7.3.5) Kod pocztowy: 87-600
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9460453,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanied ofi n ansowane z Rz ą dow ego Funduszu Polski Ł ad: Program Inwestycji Strategicznych
(Edycja 2 /2021
| 2023-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |