Usługa polegająca na udostępnianiu kompleksu CSR „Słowianka” osobom z niepełnosprawnościami.

Miasto Gorzów Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00064532
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00064532/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-27 09:16
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7d2b1dd-247a-4ebb-9a05-86db8f865e81
Identyfikator
5990019632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

CENTRUM SPORTOWO - REHABILITACYJNE 'SŁOWIANKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
640 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00064532 z dnia 2025-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na udostępnianiu kompleksu CSR „Słowianka” osobom z niepełnosprawnościami.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@um.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa polegająca na udostępnianiu kompleksu CSR „Słowianka” osobom z niepełnosprawnościami.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7d2b1dd-247a-4ebb-9a05-86db8f865e81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00064532

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053790/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Usługa polegająca na udostępnianiu kompleksu CSR „Słowianka” osobom z niepełnosprawnościami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie wyboru trybu postępowania

Powody zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki:
Podstawowym zadaniem realizowanym w ramach niniejszego zamówienia jest program „Rehabilitacja, odnowa biologiczna, aktywny wypoczynek i rekreacja osób niepełnosprawnych”.
W ramach realizacji programu konieczne jest m.in. udostępnienie kompleksu basenów oraz lodowiska.
Wymagane warunki i wyposażenie na terenie miasta Gorzowa Wlkp., spełnia jedynie obiekt CSR Słowianka.
W związku z powyższym do wyboru wykonawcy należy zastosować tryb zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 ust 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz.1320) w zw. z art. 214 ust 1 pkt 1 lit.a) tejże ustawy, gdyż z przyczyn technicznych o charakterze obiektywnym możliwe jest zawarcie umowy z jedynym Wykonawcą i nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.61.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dotyczy usługi udostępniania kompleksu basenowego oraz lodowiska osobom niepełnosprawnym w związku z zobowiązaniem Miasta Gorzowa Wlkp., zawartym w umowie nr 9/FRR/01 z dnia 15 maja 2001 z PFRON oddział w Zielonej Górze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92330000-3 - Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CSR Słowianka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992720727

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wlkp

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 640000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2025-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi