Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych Powiatu Nowomiejskiego

Zarząd Dróg Powiatowych w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Kurzętniku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00209353
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00209353/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-10 12:50
Lokalizacja
Kurzętnik, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd1c3a86-ce30-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8771315846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN TOMPALSKIChrostowo, PL · lot 0
262 236 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00209353 z dnia 2023-05-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych Powiatu Nowomiejskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Kurzętniku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871124733

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 48

1.5.2.) Miejscowość: Kurzętnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-306

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 564748230

1.5.8.) Numer faksu: 564748230

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpnml@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.e-bip.org.pl/zarzdrogpow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych Powiatu Nowomiejskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd1c3a86-ce30-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209353

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00100666/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych Powiatu Nowomiejskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00156845

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne art. 305 pkt. 2 ustawy PZP
Uzasadnienie faktyczne - Przedmiotowe postępowanie było wcześniej prowadzone na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy PZP, niestety nikt nie złożył oferty w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-83d26270-b9b7-11ed-9236-36fed59ea7dd

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP-11.2610.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 224390,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z wykonaniem remontu cząstkowego nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu nowomiejskiego. Remont należy wykonać przy zastosowaniu grysów bazaltowych i kationowej emulsji asfaltowej klasy K1-65.
2. Zakres robót obejmuje wykonanie: remontu cząstkowego nawierzchni bitumicznych kationową emulsją asfaltową klasy K1-65 i grysami bazaltowymi, na drogach powiatowych powiatu Nowomiejskiego w ilości 9 000 m2 wyboi o głębokości średnio 3,5 cm.
3. Zadanie będzie realizowane w etapach:
a) I etap: wykonanie remontu cząstkowego obejmującego likwidację wyboi na całej sieci dróg powiatowych powiatu nowomiejskiego
b) II etap: wykonanie remontu cząstkowego obejmującego likwidację pozostałej ilości wyboi na całej sieci dróg powiatowych powiatu nowomiejskiego
4. Remont cząstkowy należy wykonać przy użyciu remonterów.
5. Szczegółowy zakres robót zawiera Szczegółowa Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (Załącznik nr 5a i 5b do Zaproszenia) D-00.00.00 Wymagania ogólne, D-05.03.17 Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych.
6. Wycena robót powinna być dokonana w oparciu o szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
7. Okres rękojmi dla przedmiotu zamówienia, zgodnie z Art. 568. § 1. Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny, wynosi 5 lat od dnia wydania.
8. Wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 2 lata licząc od dnia odbioru końcowego zadania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MAR - DAR" Marian Tompalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 911316436

7.3.4) Miejscowość: Makówiec 53

7.3.5) Kod pocztowy: 87-602

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 262236,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 178 dni

2023-05-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane