Świadczenie usług transportowych
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00209408
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-10 13:02
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5792133296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
3 przyznane
Błaszczak MarcinMalbork, PL
68 040 PLNMirosław GralewskiMalbork, PL
56 700 PLNFAN-TOM Tomasz KorowajTczew, PL
56 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.