Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowym w Galewicach

Gmina Galewice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00209433
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00209433/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-10 13:09
Lokalizacja
Galewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8aed903-bb6b-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
9970132876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniWyposażenie placów zabawInstalowanie mebli ulicznychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00209433 z dnia 2023-05-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowym w Galewicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Galewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855073

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieluńska 5

1.5.2.) Miejscowość: Galewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-405

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 62/7838618

1.5.8.) Numer faksu: 62/7838625

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@galewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.galewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/735944

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowym w Galewicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8aed903-bb6b-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209433

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025723/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowym w Galewicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00121253

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiRG. ZPP.1.IG.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowym w Galewicach”. Zakres zadania obejmuje budowę, przygotowanie nawierzchni, dostawę, montaż, wykonanie nasadzeń, uzupełnienia oświetlenia terenu wraz z przekazaniem do eksploatacji oraz obsługę gwarancyjną i serwisową zgodnie z projektem budowlanym.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty został w Projekcie Budowlanym, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, Przedmiarze robót i Mapie poglądowej zakresu zadania stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Do przedmiotu zamówienia zastosowanie mają następujące zadania z projektu budowlanego, które obejmują budowę, przygotowanie nawierzchni, budowę, dostawę i montaż :

a) Zestaw street – workout,
b) Piramida linowa,
c) Skałka spinaczkowa,
d) Zestaw sprawnościowy,
e) Ławki,
f) Kosz do segregacji odpadów,
g) Tablica z regulaminem,
h) Latarnie oświetleniowe z zasileniem oświetlenia,
i) Zagospodarowanie zielenią, nawierzchnią trawiasta , nawierzchnią z mat przerostowych oraz zakup roślin, posadzenie roślin w miejscach wytyczonych w projekcie budowlanym, zaprawienie dołów ziemią urodzajną żyzną lub kompostową, podlanie po posadzeniu, opalikowanie nasadzeń drzew przy użyciu jednego palika w celu stabilizacji, przekazania informacji na temat okresu i sposobu prawidłowej pielęgnacji nasadzonych drzew i krzewów.

W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również demontaż i utylizacja istniejących urządzeń i elementów małej architektury wraz z fundamentami.
Szczegóły zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z zapisami art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2023-05-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane