Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych lewoskrętów na DK94g na terenie gminy Skrzyszów
GMINA SKRZYSZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00210469
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-11 09:06
- Lokalizacja
- Skrzyszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9930340717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Wykonawcy
2 przyznane
MIŁOSZ KLIMOWSKIZalasowa, PL
59 655 PLNMIŁOSZ KLIMOWSKIZalasowa, PL
59 655 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.