Przebudowa dróg powiatowych Powiatu Jędrzejowskiego

Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00210542
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00210542/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-11 09:28
Lokalizacja
Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-abd00bb6-cd41-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
299943379
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWESTER KOWALCZYKPińczów, PL · lot 0
6 191 884,58 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00210542 z dnia 2023-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych Powiatu Jędrzejowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943379

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Okrzei 83

1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdpjedrzejow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatjedrzejow.pl/bipkod/012/004/004/003

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpjedrzejow.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg powiatowych Powiatu Jędrzejowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abd00bb6-cd41-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00210542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062900/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Przebudowa dróg powiatowych Powiatu Jędrzejowskiego. Gmina Sędziszów, Wodzisław, Słupia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00153481

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.451.Rb.05.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotowe zamówienie obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych na terenie Gminy Sędziszów, Wodzisław, Słupia:

SĘDZISZÓW
Zadanie 1: Przebudowa drogi powiatowej nr1168T Trzciniec-Krzcięcice polegająca na wykonaniu chodnika w m. Łowinia od km 2+416 do km 2+716
Zakres robót: roboty przygotowawcze i zimne, podbudowa, elementy ulicy, roboty wykończeniowe

Zadanie 2: Przebudowa drogi powiatowej nr 1169T Łowinia-Sędziszów polegająca na wykonaniu chodnika w m. Sędziszów (ul. Jędrzejowska) od km 3+560 do km 3+985
Zakres robót: roboty przygotowawcze i zimne, podbudowa, elementy ulicy, roboty wykończeniowe

Zadanie 3: Przebudowa drogi powiatowej nr 1163T Rożnica-Sędziszów-Tarnawa polegająca na wykonaniu chodnika w m. Sosnowiec od km 2+680 do km 2+980
Zakres robót: roboty przygotowawcze i zimne, podbudowa, elementy ulicy, roboty wykończeniowe

Zadanie 4: Przebudowa drogi powiatowej nr 1151T Wywła-Sędziszów-Wodzisław-Wola Lubecka polegająca na wykonaniu chodnika w m. Tarnawa od km 10+795 do km 11+106
Zakres robót: roboty przygotowawcze i zimne, podbudowa, elementy ulicy, roboty wykończeniowe



Zadanie 5: Przebudowa drogi powiatowej nr 1153T Przełaj-Wodzisław polegająca na wykonaniu chodnika w m. Przełaj od km 1+830 do km 2+065
Zakres robót: roboty przygotowawcze i zimne, podbudowa, elementy ulicy, roboty wykończeniowe

Zadanie 6: Przebudowa drogi powiatowej nr 1145T Michałów-Niegosławice-Mierzawa-Sędziszów-Klimontów polegająca na wykonaniu chodnika na odc. Piła-Gniewięcin od km 26+669 do km 27+069
Zakres robót: roboty przygotowawcze i zimne, podbudowa, elementy ulicy, roboty wykończeniowe

Zadanie 7: Przebudowa drogi powiatowej nr 1153T Przełaj-Wodzisław polegająca na wykonaniu chodnika na odc. Podsadek-Jeżów od km 7+521 do km 7+825
Zakres robót: roboty przygotowawcze i zimne, podbudowa, elementy ulicy, roboty wykończeniowe

WODZISŁAW:
Zadanie 8: Przebudowa drogi powiatowej nr 1149T Boleścice -Laskowa -Wodzisław na odc. Jeziorki-
Klemencice od km 7+390 do km 8+000
Zakres robót: wymiana uszkodzonej podbudowy 610 mb x 5,5 m, nawierzchnia

Zadanie 9: Przebudowa drogi powiatowej nr 1153T Przełaj -Wodzisław w m. Kowalów Dolny
od km 14+800 do km 15+100
Zakres robót: chodnik w km 14+690 do km 15+200, poszerzenie do 6,0 m, nawierzchnia i elementy ulicy

Zadanie 10: Przebudowa drogi powiatowej nr 1149T Boleścice -Laskowa -Wodzisław w m. Wodzisław
od km 13+550 do km 13+950
Zakres robót: roboty przygotowawcze, poszerzenie do 5,5 m, nawierzchnia, roboty wykończeniowe


SŁUPIA
Zadanie 11: Przebudowa drogi powiatowej nr 1151T Wywła-Sędziszów-Wodzisław-Wola Lubecka polegająca na wykonaniu chodnika w m. Wywła od km 1+390 do km 2+140
Zakres robót: roboty przygotowawcze i zimne, podbudowa, elementy ulicy, roboty wykończeniowe

Zadanie 12: Przebudowa drogi powiatowej nr 1151T Wywła-Sędziszów-Wodzisław-Wola Lubecka polegająca na wykonaniu chodnika w m. Nowa Wieś od km 7+925 do km 8+370
Zakres robót: roboty przygotowawcze i zimne, podbudowa, elementy ulicy, roboty wykończeniowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6191884,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8371593,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6191884,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Piaskownia Kowalczyk Sylwester

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561858976

7.3.3) Ulica: ul. 3 Maja 165B

7.3.4) Miejscowość: Pińczów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-400

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6191884,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie realizowane jest w ramach Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: Program Inwestycji Strategicznych
2023-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane