BZP.271.28.2023 Modernizacje schodów wraz z kontrastowym oznaczeniem stopnic schodowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 w Nowym Sączu, w ramach programu ,,Dostępna Szkoła”
Miasto Nowy Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00210544
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00210544/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-11 09:28
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61b95a8d-efcb-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7343507021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00210544 z dnia 2023-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.28.2023 Modernizacje schodów wraz z kontrastowym oznaczeniem stopnic schodowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 w Nowym Sączu, w ramach programu ,,Dostępna Szkoła”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BZP.271.28.2023 Modernizacje schodów wraz z kontrastowym oznaczeniem stopnic schodowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 w Nowym Sączu, w ramach programu ,,Dostępna Szkoła”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61b95a8d-efcb-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00210544
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00061451/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Dostępna Szkoła - roboty remontowe i renowacyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program ,,Dostępna Szkoła – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia” realizowanego w ramach Osi Priorytetowej IV. Innowacje Społeczne i współpraca ponadnarodowa Działania 4.1. Innowacje społeczne, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp w trybie podstawowym z negocjacjami (o znaku sprawy BZP.271.14.2023) – nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym unieważniono postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy. W związku z powyższym zdecydowano o udzieleniu zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podst. art. 305 pkt 2) ustawy.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.28.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8921,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: Modernizacja schodów wraz z kontrastowym oznaczeniem stopnic schodowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 w Nowym Sączu, w ramach programu ,,Dostępna Szkoła”. 2. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony za pomocą: a) dokumentacji projektowej, zawierającej: projekt budowlany, przedmiar robót (ma charakter pomocniczy i nie służy wyliczenia ceny ofertowej); b) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR) - które stanowią Załącznik nr 1 do zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
a) Uzasadnienie faktyczne: Zaproszony do negocjacji Wykonawca: Michał Łojek prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: MARART Michał Łojek, ul. Romana Sichrawy 19, 33-300 Nowy Sącz, oświadczył, iż nie jest w stanie zrealizować przedmiotowego zamówienia do 15 maja 2023 r, zatem nie dojdzie do zawarcia umowy na przedmiotowy zakres. Powyższy termin został określony w pkt IV ppkt 1 zaproszenia do negocjacji, oraz w poprzednim postępowaniu na: Modernizacje schodów wraz z kontrastowym oznaczeniem stopnic schodowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 w Nowym Sączu, w ramach programu ,,Dostępna Szkoła” o znaku sprawy BZP.271.14.2023, które było prowadzone w trybie podstawowym, i zostało unieważnione ze względu na brak ofert. b) Uzasadnienie prawne: Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy, ponieważ negocjacje (w trybie zamówienia z wolnej ręki) nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Główną przyczyną niniejszego unieważnienia było oświadczenie w/w Wykonawcy.| 2023-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |