RDW w Hrubieszowie. Remont chodnika w ciągu dawnej drogi krajowej K-17 na odc. Tomaszów Lubelski – Kol. Łaszczówka od km 213+902,70 do km 215+042 (str. L)

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00210666
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00210666/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-11 09:57
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b177bd37-e34b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gleby

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00210666 z dnia 2023-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RDW w Hrubieszowie. Remont chodnika w ciągu dawnej drogi krajowej K-17 na odc. Tomaszów Lubelski – Kol. Łaszczówka od km 213+902,70 do km 215+042 (str. L)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 696 20 93

1.5.8.) Numer faksu: 84 697 26 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.hrubieszow@zdw.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-lublin.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja drogami wojewódzkimi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

RDW w Hrubieszowie. Remont chodnika w ciągu dawnej drogi krajowej K-17 na odc. Tomaszów Lubelski – Kol. Łaszczówka od km 213+902,70 do km 215+042 (str. L)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b177bd37-e34b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00210666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00090039/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 RDW w Hrubieszowie. Remont chodnika w ciągu dawnej drogi krajowej K-17 na odc. Tomaszów Lubelski – Kol. Łaszczówka od km 213+902,70 do km 215+042 (str. L)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00191488

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R3.ST.371.8.2023.nn

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 294290,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie chodnika obejmującym swym zakresem:
1) Rozebranie obrzeży betonowych 6x20 cm na podsypce piaskowej ze złożeniem materiału z rozbiórki na paletach Wykonawcy oraz transportem i złożeniem na terenie Obwodu Drogowego w Tyszowcach - 2 060,00 mb
2) Rozebranie nawierzchni chodnika z kostki bet. holland szara na podsypce cementowo - piaskowej wraz z oczyszczeniem i złożeniem materiału z rozbiórki na paletach Wykonawcy ( z pominieciem nawierzchni na zjazdach z kostki brukowej oraz peronie zatoki autobusowej) (- 1 578 m2 kostki do ponownego wbudowania),(- 167 m2 kostki do zwiezienia i złożenia przez Wykonawcę na terenie Obwodu Drogowego w Tyszowcach) -1 745,00 m²
3) Rozebranie podbudowy z kruszywa, grubość 23 cm, mechanicznie. Wywiezienie oraz zagospodarowanie materiału z rozbiórki we własnym zakresie - 1 745,00 m2
4) Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni -1 982,00 m2
5) Ustawienie nowych obrzeży betonowych o wymiarach 20x6 cm na podsypce cementowo - piaskowej gr. 4 cm z wykonaniem oporu z betonu C8/10 i wypełnieniem spoin piaskiem – 2 060,00 mb
6) Wykonanie podbudowy pomocniczej z piasku stabilizowanego cementem o wytrzymałości Rm=1.5 MPa, warstwa gr.10 cm - 1 745,00 m2
7) Wykonanie podbudowy zasadniczej z kruszyw łamanych 0/31,5mm, stabilizowanej mechanicznie gr. 10 cm - 1 745,00 m2
8) Wykonanie nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej holland szarej na podsypce cementowo piaskowej gr. 3 z wypełnieniem spoin piaskiem (- 1578 m2 kostka brukowa betonowa holland szara z rozbiórki )(- 167 m2 kostka betonowa hollan szara gr. 6 cm nowa Wykonawcy) - 1 745,00 m2
9) Roboty ziemne. Oczyszczanie rowów z namułu wraz z załadunkiem i transportem urobku oraz wyprofilowaniem dna i skarp, grubość namułu - 40 cm. Zagospodarowanie materiału we własnym zakresie (14m + 50 m) - 64,00 mb
10) Wykonanie ścieku z elementów betonowych na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5 cm, prefabrykat o grubości 15 cm (odwodnienie do istniejącego rowu przydrożnego) - 3,00 mb
11) Umocnienie skarp i dna rowów płytami ażurowymi 60x40x10 cm na podsypce cementowo - piaskowej gr. 5 cm (3m x 2m) + (3m x 2 m) + (2 m x 2 m) - 16,00 m2
12) Uzupełnienie zjazdów kruszywem przy połączeniu z nawierzchnią chodnika str. lewa wraz z zagęszczeniem - 14,00 m2
13) Roboty ziemne. Wyprofilowanie i uzupełnienie zieleńców wraz z plantowaniem i obsianiem trawą (szerokość 0,3 m str. L i śr.1,3 m - str. P) (Pozyskanie materiału do uzupełnienia zieleńców we własnym zakresie) - 1 648,00 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielnie zamówienia nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane