SZP/242-42/2023 Zasoby programistyczne i lingwistyczne w ramach projektu „CLARIN – Wspólne Zasoby Językowe i Infrastruktura Technologiczna” – 9 zadań.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00211024
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-11 11:25
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
Wykonawcy
9 przyznanych
Łukasz PszennyWarszawa, PL
18 000 PLNŁukasz PszennyWarszawa, PL
18 000 PLNStanisław BogdanowiczWarszawa, PL
30 000 PLNStanisław BogdanowiczWarszawa, PL
40 000 PLNIwona CyrwusRadom, PL
13 000 PLNZuzanna PrzybyszMurowana Goślina, PL
12 600 PLNEwa MokrzeckaToruń, PL
14 000 PLNEwelina KaszkowiakToruń, PL
12 000 PLNMagdalena Piasecka-ChmielnikDąbrowa, PL
11 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.