Konserwacja drogi leśnej nr 238 w Nadleśnictwie Szczecinek
NADLEŚNICTWO SZCZECINEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00212160
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00212160/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-11 14:54
- Lokalizacja
- Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d4c9f04-e284-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6730008885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konserwacji dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00212160 z dnia 2023-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja drogi leśnej nr 238 w Nadleśnictwie Szczecinek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO SZCZECINEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044298
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Polna 22
1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 374 36 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szczecinek@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szczecinek.szczecinek.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadl_szczecinek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja drogi leśnej nr 238 w Nadleśnictwie Szczecinek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d4c9f04-e284-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00212160
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00121485/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Konserwacja dróg w Nadleśnictwie Szczecinek.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209157
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na konserwacji drogi leśnej nr 238 w leśnictwie Jeziory usytuowanej na terenie administracyjnym Nadleśnictwa Szczecinek.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z wymaganiami jakościowymi odnoszącymi się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia został określony w dokumentach stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, na który składają się:
a) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
b) Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 256 w zw. z art. 266 PZP.Zgodnie z art. 256 PZP Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Po wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia zaistniały nowe okoliczności, które obligują Zamawiającego do znacznego ograniczenia zakresu przedmiotu zamówienia. Ograniczenie zakresu tego zamówienia wymaga od Zamawiającego dość istotnych zmian w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia. Sprawi to ostatecznie, że dokumentacja ta po zmianach będzie w zasadzie przedstawiała zupełnie inny zakres prac do wykonania od tego pierwotnego. W konsekwencji oznacza to, że postępowanie w pierwotnie zakreślonym zakresie nie może być prowadzone.
Tym samym okoliczności te powodują, że dalsze prowadzenie postępowania jest bezcelowe.
| 2023-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |