„Remont drenażu zapory zbiornika wodnego Witoszówka II” W formule „Zaprojektuj i wybuduj”

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00213118
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00213118/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-12 10:50
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a4fb8e72-d468-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa obiektów inżynierii wodnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00213118 z dnia 2023-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drenażu zapory zbiornika wodnego Witoszówka II”
W formule „Zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krystyna.jedrasik@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r16057,Remont-drenazu-zapory-zbiornika-wodnego-Witoszowka-II-W-formule-Zaprojektuj-i-wy.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont drenażu zapory zbiornika wodnego Witoszówka II”
W formule „Zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4fb8e72-d468-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00213118

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00168711

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.ROZ.2710.27.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 379269,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „Zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pod nazwą „Remont drenażu zapory zbiornika wodnego Witoszówka II”
Na przewidziany do wykonania w programie funkcjonalno-użytkowym zakres prac składa się:
• przygotowanie dokumentacji przedmiarowo – kosztorysowej w tym koncepcji rozwiązań, projektu wykonawczego wraz z uzgodnieniami oraz STWiOR,
• przygotowanie materiałów do zgłoszenia zamiaru wykonania robót na które nie jest wymagane pozwolenie na budowę.
• wykonanie remontu drenażu zapory zbiornika wodnego Witoszówka II, uprządkowanie terenu po zakończeniu robót.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
Załącznik Nr 2 – Projektowane postanowienia umowy;
Załącznik Nr 6 - Program Funkcjonalno – Użytkowy;

Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej w obrębie przedmiotu zamówienia dla Wykonawców zainteresowanych złożeniem oferty.
Obiekt stanowiący przedmiot zamówienia jest ogólnie dostępny, a jego szczegółowa lokalizacja została opisana w Programie Funkcjonalno –Użytkowym ( Załącznik nr 6 do SWZ), w związku z czym dokonanie wizji nie wymaga asysty zamawiającego.
Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed przewidzianym terminem składania ofert.
Zamawiający umożliwi Wykonawcom zainteresowanym złożeniem oferty zapoznanie się z dokumentami niezbędnymi do realizacji zamówienia. Dokumenty te, będą udostępnione w siedzibie Zarządu Zlewni w Legnicy,
ul. Rataja 32, 59-220 Legnica w dniach 04 - 05.05.2023 r. w godzinach 9 - 14. Zapoznanie się przez Wykonawcę z tymi dokumentami nie jest warunkiem uczestnictwa w postępowaniu.
Przedmiot zamówienia objęty jest gwarancją 36 miesięcy.
Zamawiający informuje, iż kwota jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 466 501,37 zł brutto.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
2023-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane