Usługi utrzymania czystości obiektu Sądu Rejonowego w Strzelcach Opolskich w 2025 r.
SĄD REJONOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00065029
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00065029/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-27 10:32
- Lokalizacja
- Strzelce Opolskie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17a28b8a-a930-4e3c-a6e3-44bf70a15f88
- Identyfikator
- 7561285618
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00065029 z dnia 2025-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi utrzymania czystości obiektu Sądu Rejonowego w Strzelcach Opolskich w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000323826
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Opolska 11
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@strzelce.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://strzelce.sr.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17a28b8a-a930-4e3c-a6e3-44bf70a15f881.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wymiar sprawiedości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi utrzymania czystości obiektu Sądu Rejonowego w Strzelcach Opolskich w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17a28b8a-a930-4e3c-a6e3-44bf70a15f88
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00065029
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00215205/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Utrzymanie czystości obiektu Sądu Rejonowego w Strzelcach Opolskich w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635963
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA.261.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Postępowanie dotyczy realizacji kompleksowej usługi sprzątania dla Sądu Rejonowego w Strzelcach Opolskich, budynku przy ul. Opolskiej 11 oraz utrzymanie porządku terenu zewnętrznego nieruchomości Zamawiającego.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera wzór umowy oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiące odpowiednio Załącznik nr 1 oraz Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
90921000-9 - Usługi dezynfekcji i dezynsekcji budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228780 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 312840 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243144 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOENERGIA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542688479
7.3.3) Ulica: Niemodlińska 87
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-864
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243144 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Z uwagi na fakt, iż Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza (zawiadomienie o wyborze z dnia 24 grudnia 2024 r.), uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego – Zamawiający, na podstawie art. 263 ustawy Prawo zamówień publicznych, celem wyboru najkorzystniejszej oferty - dokonał czynności ponownego badania i oceny ofert, spośród ofert pozostałych w postępowaniu Wykonawców.| 2025-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |