Rekonstrukcja nawierzchni jezdni ul. Okrężnej i ul. Stodólnej we Włocławku” z podziałem na dwa zadania.

MIEJSKI ZARZĄD INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I TRANSPORTU WE WŁOCŁAWKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00213301
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00213301/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-12 11:29
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28ae7b83-cd73-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8883143333
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty rozbiórkoweMalowanie nawierzchni parkingówRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

2 przyznane

WŁOCŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowa Wieś, PL · lot 0
985 324,89 PLN
WŁOCŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowa Wieś, PL · lot 1
638 572,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00213301 z dnia 2023-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rekonstrukcja nawierzchni jezdni ul. Okrężnej i ul. Stodólnej we Włocławku” z podziałem na dwa zadania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I TRANSPORTU WE WŁOCŁAWKU

1.3.) Oddział zamawiającego: MZIDiT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384814038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zielna 13/21

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 544116454

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzidit.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzidit.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28ae7b83-cd73-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Drogi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rekonstrukcja nawierzchni jezdni ul. Okrężnej i ul. Stodólnej we Włocławku” z podziałem na dwa zadania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28ae7b83-cd73-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00213301

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062587/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rekonstrukcja jezdni ulicy Okrężnej na odcinku od ul. Leśnej do ul. Stodólnej

1.1.9 Rekonstrukcja jezdni ulicy Stodólnej od ulicy Celulozowej do ulicy Okrężnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00155186

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.251.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1 – Rekonstrukcja nawierzchni jezdni ulicy Okrężnej na odcinku od ul. Leśnej do ul. Stodólnej.

I. Roboty przygotowawcze
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 1.1 do 1.2.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
-Opracowanie oraz wdrożenie Projektu Czasowej Zmiany Organizacji Ruchu,
-Roboty pomiarowe.
II. Roboty rozbiórkowe
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 2.1
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
-Frezowanie nawierzchni bitumicznej na głębokość 8 cm wraz z oczyszczeniem i odwozem destruktu na składowisko Inwestora na plac składowy MZIDiT na ul. Papieżka 75.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ.
III. Roboty nawierzchniowe
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 3.1 do 3.7.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
-Oczyszczenie frezowanej nawierzchni i warstwy wyrównawczej,
-Skropienie nawierzchni frezowanej i warstwy wyrównawczej asfaltem lub emulsją asfaltową,
-Ułożenie warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC16W w ilości 100 kg/m2,
-Ułożenie warstwy ścieralnej mieszanki mineralno - asfaltowej SMA11 - grubość 4 cm.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ.
IV. BRD, oznakowanie pionowe i poziome
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 4.1 do 4.7.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
-Demontaż istniejącego i montaż nowego oznakowania pionowego,
-Wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego masą termoplastyczną o grubości 3 mm, gładkie z mikrokulami.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ.
V. Roboty wykończeniowe
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 5.1 do 5.4.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
- Regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych – wpustów ulicznych, nowych włazów kanałowych oraz zaworów wodociągowych i gazowych,
- Wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 1162312,98 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – Rekonstrukcja nawierzchni jezdni ulicy Stodólnej na odcinku od ul. Okrężnej do ul. Celulozowej.

I. Roboty przygotowawcze
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 1.1 do 1.2.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
- Opracowanie oraz wdrożenie Projektu Czasowej Zmiany Organizacji Ruchu,
- Roboty pomiarowe.
II. Roboty rozbiórkowe
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 2.1 do 2.3.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
- Frezowanie nawierzchni bitumicznej na głębokość 8 cm wraz z oczyszczeniem i odwozem destruktu na składowisko Inwestora na plac składowy MZIDiT na ul. Papieżka 75,
-Wykonanie rozebrania fragmentu podbudowy.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ.
III. Roboty ziemne
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 3.1 do 3.3.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
-Wykonanie koryta mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża w gruntach kat. I-IV, głębokość koryta 50 cm,
- Wywóz ziemi samochodami samowyładowczymi na odległość do 10 km
z zagospodarowaniem. Kategoria gruntu III.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ.
IV. Podbudowy
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 4.1 do 4.2.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
-Wykonanie podbudowy z mieszanki C1,5/2 grubość warstwy po zagęszczeniu 50 cm,
- Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm grubości 20cm.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ.
V. Roboty nawierzchniowe
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 5.1 do 5.11.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
- Oczyszczenie frezowanej nawierzchni i warstwy wyrównawczej,
- Skropienie nawierzchni frezowanej i warstwy wyrównawczej asfaltem lub emulsją asfaltową,
- Ułożenie warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC16W w ilości 100 kg/m2,
- Ułożenie warstwy ścieralnej mieszanki mineralno - asfaltowej SMA11 - grubość 4 cm.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ.
VI. BRD, oznakowanie pionowe i poziome
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 6.1 do 6.4.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
- Demontaż istniejącego i montaż nowego oznakowania pionowego,
- Wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego masą termoplastyczną o grubości 3 mm, gładkie z mikrokulami.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ.
VII. Roboty wykończeniowe
1. Zakres robót objętych zamówieniem zawiera Kosztorys Ofertowy pozycja 7.1 do 7.4.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty podstawowe:
- Regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych – wpustów ulicznych, nowych włazów kanałowych oraz zaworów wodociągowych i gazowych,
- Wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
3. Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót przedstawione są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 755070,89 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 985324,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1165147,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 985324,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WPRD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882461309

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 7

7.3.4) Miejscowość: Nowa Wieś

7.3.5) Kod pocztowy: 87-853

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 985324,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 638572,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 831537,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 638572,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WPRD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882461309

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 7

7.3.4) Miejscowość: Nowa Wieś

7.3.5) Kod pocztowy: 87-853

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 638572,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane