„Budowa drogi gminnej w km od 00+ 937,80 do km 00+ 975,00 (obiekt mostowy w km 00+949,91 do km 00+960,11), w miejscowości Zawadka, Gmina Wadowice”

Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00213501
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00213501/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-12 12:16
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f97095e-bc25-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
5511003597
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy mostówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ BARTELWoźniki, PL · lot 0
720 656,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00213501 z dnia 2023-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej w km od 00+ 937,80 do km 00+ 975,00 (obiekt mostowy w km 00+949,91 do km 00+960,11), w miejscowości Zawadka, Gmina Wadowice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000526423

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 23

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wadowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f97095e-bc25-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa drogi gminnej w km od 00+ 937,80 do km 00+ 975,00 (obiekt mostowy w km 00+949,91 do km 00+960,11), w miejscowości Zawadka, Gmina Wadowice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f97095e-bc25-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00213501

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038531/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa mostu na potoku Dąbrówka w ciągu drogi Okrawina w m. Zawadka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00126878

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 899768,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
a) Rozbiórka istniejącego mostu drogowego,
b) Budowa drogi gminnej klasy dojazdowej w 0+937,80 do 0+949,91 przed i od km 0+960,11 do km 0+975,00 za mostem
wykonanie dojazdów łączących istniejącą drogę wewnętrzną z mostem.
c) Budowa mostu
4.2. Dodatkowo zamówienie obejmuje:
a) wprowadzenie we własnym zakresie i na własny koszt tymczasowej i stałej organizacji ruchu,
b) wykonanie dokładnej inwentaryzacji urządzeń obcych znajdujących się w rejonie budowanego obiektu, przed
przystąpieniem do robót budowlanych,
c) wystąpienie o nadzór branżowy do poszczególnych gestorów sieci oraz poniesienie kosztów za ewentualne nadzory
branżowe nad prowadzonymi robotami,
d) spełnienie wymagań określonych w pismach, uzgodnieniach, opiniach i decyzjach, załączonych do projektów
budowlanych dla przedmiotowego zadania,
e) urządzenie zaplecza budowy,
f) wykonania tymczasowego zasilania placu budowy w wodę i energię elektryczną (jeżeli wystąpi taka potrzeba) oraz
zawarcia umowy z dostawcami w/w mediów na czas realizacji zadania,
g) przywrócenie do stanu pierwotnego zajętych dla realizacji przedmiotu zamówienia terenów,
h) zabezpieczenie robót pod względem bhp oraz bezpieczeństwa osób trzecich,
i) przekazanie Zamawiającemu atestów na wszystkie wbudowane materiały budowlane.
j) Zamawiający nie przewiduje wykonania mostu tymczasowego lub kładki dla pieszych na czas trwania inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 720656,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1689992,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 720656,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUT-MAR PAWEŁ BARTEL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5512194323

7.3.3) Ulica: UL. ZACISZE

7.3.4) Miejscowość: WITANOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 34-103

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

BOGUSŁAW PAŁASZ F.H.P.U. PAŁASZ , 34-721 RABA WYŻNA, ROKICINY PODHALAŃSKIE 190

Roboty mostowe, roboty drogowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 720656,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 250 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane