Dostawa zestawów CE-IVD RT-PCR do oznaczania materiału genetycznego patogenów wirusowych oraz grzybicznych z ludzkich próbek klinicznych oraz zestawy do izolacji materiału genetycznego
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00065101
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00065101/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-27 10:46
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa8bbc19-bfb8-437e-b8dc-bc59f1e39238
- Identyfikator
- 7122135822
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00065101 z dnia 2025-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawów CE-IVD RT-PCR do oznaczania materiału genetycznego patogenów wirusowych oraz grzybicznych z ludzkich próbek klinicznych oraz zestawy do izolacji materiału genetycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431219360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: K. Jaczewskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-090
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: edorosz@cozl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cozl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10299141.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zestawów CE-IVD RT-PCR do oznaczania materiału genetycznego patogenów wirusowych oraz grzybicznych z ludzkich próbek klinicznych oraz zestawy do izolacji materiału genetycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa8bbc19-bfb8-437e-b8dc-bc59f1e39238
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00065101
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065920/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.33 Zestawy do oznaczania przeciwciał przeciwko sekwencji antygenów wirusowych- testy typu blot, wraz z dzierżawą aparatu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641048
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: COZL/DZP/ED/3412/TP-173/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów CE-IVD RT-PCR do oznaczania materiału genetycznego wybranych patogenów wirusowych oraz grzybicznych z ludzkich próbek klinicznych, kompatybilne z termocyklerami: cobas z480, croBEE Real – Time PCR System oraz zestawy do izolacji materiału genetycznego: manualny oraz kompatybilny z automatycznym izolatorem kwasów nukleinowych croBEE NA16 Nucleic Acid Extraction System.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania
33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z informacją o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia z dnia 20.12.2024 r., Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto w wysokości: 432 000,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego.| 2025-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |