Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowościach Zabłocie i Łany

GMINA MARKUSZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00214131
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00214131/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-12 14:13
Lokalizacja
Markuszów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e33ee6ad-229e-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7162665615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00214131 z dnia 2023-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowościach Zabłocie i Łany

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKUSZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019603

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marka Sobieskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Markuszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-173

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 8188181070

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@markuszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.markuszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminamarkuszow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowościach Zabłocie i Łany

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e33ee6ad-229e-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00214131

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00016812/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowościach Zabłocie i Łany

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199279/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowościach Zabłocie i Łany.
Zakres robót przebudowy drogi wewnętrznej Zabłocie – Łany od km 0+004,70 do km 0+831,80 obejmuje: przebudowę istniejącej nawierzchni jezdni z tłucznia kamiennego o zmiennej szerokości od 2,80m do 3,50m na nawierzchnię z betonu asfaltowego o szer.3,50m ( na włączeniu do drogi gminnej i drogi wewnętrznej, mijance szer.5,00m oraz na łukach poziomych 4,50m) oraz wykonaniem poboczy gruntowych o szer. 0.75 m w tym umocnionym kruszywem łamanym na szer.0,50m (obustronnie).

Zakres robót przebudowy drogi wewnętrznej w miejscowości Łany od km 0+000 do km 0+443 obejmuje: wykonanie przebudowy istniejącej nawierzchni jezdni z tłucznia kamiennego o zmiennej szerokości od 2,80m do 3,50m na nawierzchnię z betonu asfaltowego o szer.3,50m (na włączeniu do drogi wewnętrznej, szer.5,00m oraz na łukach poziomych od 3,90m do 4,60m) oraz wykonaniem poboczy gruntowych o szer. 0.75 m w tym umocnionym kruszywem łamanym na szer. 0,50m (obustronnie) .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najniższa cena oferty złożonej w postępowaniu wynosi 682 577,54. Zamawiający przed otwarciem ofert wskazał, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 370 000,00 zł. Zamawiający nie mógł zwiekszyć środków do najniższej ceny spośród złożonych ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 682577,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 955501,93 PLN

2023-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane